Nora DeGold. Neliela zīlēšanas metode ar sērkociņu, kas var iedot atbildi uz svarīgu jautājumu

Nora DeGold SSSERKKKK 300Jā, dzīvē pienāk brīži, kad ļoti gribas kaut ko saprast vai saņemt atbildi uz kādu svarīgu jautājumu. Lai labāk saprastu, kas notiek un kā rīkoties, var izmantot visparastāko sērkociņu.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Nora DeGold. Uzzināt nākotni sev interesējošos jautājumos ir laba vai tomēr slikta nodarbe?

traooooo 300Jā, no vienas puses kurš gan negrib zināt savu nākotni, bet no otras puses to uzzināt ir nedaudz bail un mēs ne vienmēr to vēlamies.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Pirmā iepazīšanās ar Rūnām

a32Rūnas ir sensena piktogrammu sistēma, kurā ietverti priekšstati par Dabā un Visumā valdošajiem spēkiem. Šiem spēkiem varam piekļūt ar maģijas palīdzību. Vārdam “maģija” ir daudz dažādi skaidrojumi. Arī pretrunīgi. Jāpatur prātā, ka rūnas apslēptos spēkus var (un drīkst) izmatot tikai labos un godīgos nolūkos.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Rūnas noslēpumainās, rūnas mistiskās. Nora deGold

p78Ar rūnu simboliku saistās daudz dažādu mistisku teoriju un arī banālu izdomājumu. Lai vai kā, tomēr mistifikācijām nepieciešams balstīties uz kādu racionālu faktu fundamentu no kura tās var baroties un gūt spēku.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Wicca uguns rituāls un pareģojumi.

Redzamā un neredzamā pasaule radusies no Lielā Gara Radošās Uguns. Tāpēc rituāli, kas saistīti ar vēlmi izveidot kontaktus ar Uguns spēkiem, skaitās paši sakrālākie (neaizskaramākie, noslēpumainākie). To veikšanai rūpīgi jāgatavojas un jānoskaņojas. Pirms rituāla veiksānas parūpējaties pa dāvanu Uguns Saimniecei - sarkanu auduma gabalu vai lakatu ar caurumu vidū un augu eļļu.

 

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Zīlēšana ar sveci.

Nolieciet sveci acu augstumā. Sameklējiet baltu papīra lapu, sagrieziet to tik gabalos, cik jūsu ģimenē ir locekļu un uz šiem gabaliņiem uzrakstiet to vārdus ar dzimšanas datiem. Aizdedziniet sveci. Kādu brīdī raugieties sveces liesmā neko nedomājot. Pēc tam tuviniet svecei sarullētajiem papīra gabaliņiem ar vārdiem un vērojiet kā tie sadeg.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Zīlēšana un nākotnes paredzēšana

 Vēlme ielūkoties nākotnē, izzināt rītdienas notikumus, ieraudzīt parīt uzdoto jautājumu atbildes, rast iespēju praktiski izmantot mūžam valdzinošo pareģošanas mākslu. Dažādās metodes, kā ielūkoties nākotnē, unikāli dzīves ciklu apskati, to nepārtrauktā ietekme uz personību utt.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Zīlēšana

Kāpēc mūsdienās tik populāra ir virtuālā zīlēšana, kāpēc jauni un izglītoti cilvēki vēršas pie zīlēšanas ar Taro? Atbilde ir vienkārša: organizējot un plānojot savu dzīvi, mūsdienu cilvēkam ir nepieciešama prognoze. Viņš vēršas pie virtuālās tiešsaistes zīlēšanas, jo viņam tas ir vispieejamākais un vienkāršākais šīs prognozes ieguves veids.

Lasīt tālāk ...

ZĪLĒŠANA: Zīlēšana, Maģija, Gaišredzība

Zīlēšana
Viss, kas notiek ap mums, pēc savas būtības ir mums iekšā, mūsu dvēselē, apziņā notiekošā spoguļattēls. Zīlēšana ir zinātne par informācijas nolasīšanu no garīgās realitātes, vērojot mums apkārt esošās ikdienas, zemes dzīves parādības un procesus, tas ir, zinātne par mums apkārt esošo priekšmetu un situāciju simbolikas atklāšanu.

Lasīt tālāk ...