Nora DeGold. Tuša. Perversais Zīdainis - pavedinātājs un čakarētājs

Nora DeGold PERVERSAIS ZIDAINIS PAVEDINATAJS UN CAKARETAJS 300

LEJUPIELĀDĒ ATTĒLU UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold PERVERSAIS ZIDAINIS PAVEDINATAJS UN CAKARETAJS 2000

Šajā mākslas darbā es parādīju, kādu es redzu cilvēku, kurš nemanot tik veikli pavedina otru, ka tas šī cilvēka dēļ pilnībā zaudē prātu un ir gatavs viņa dēļ darīt visu. Vēlme būt ciešās un tuvās attiecībās kļūst par dzīves galveno jēgu.
Kad Zīdainis ir panācis savu, sākas tā īstā jautrība. Zīdainis ik pa laikam pamet cerību un iluzori ar kādu soli panāk pretī, liekot nelaimīgajam atkal noticēt, ka tūliņ izveidosies attiecības un mīlas sakars, bet tad pēkšņi atsalst, nostādot otru neveiklā situācijā. Agri vai vēlu cilvēkam piegriežas Zīdaiņa “izrādes”. Saprotot, ka nav jēgas un cerību uz normālām attiecībām, viņš jau dodas prom pavisam, taču Zīdainis atkal nostrādā kārtējo “numuru” un vēl ciešāk ievelk nelaimīgo cilvēku savos tīklos. Un tā Zīdainis iet pa dzīvi, salaužot vienu sirdi pēc nākamās. Savā būtībā Zīdainis ir biseksuāls un spēlējas gan ar vīriešiem, gan ar sievietēm.
Attēlotie dzimumorgāni, kuri vienoti ar Perversā Zīdaiņa – pavedinātāja un čakarētāja galvu, ir tas, kas viņu nodarbina un sagādā sajūtas, kas dod apmierinājumu. Tā viņš gūst seksuālo piepildījumu, pavedinot un pēc tam čakarējot tos, kuriem piekļuvis klāt. Šis Zīdainis jau no dabas ir izcilas klases psihologs, līdz ar to praktiski nevienam neizdodas izprast viņa psiholoģiju, slēptākos nolūkus un zemapziņas virzītājspēkus. Tiklīdz pastāv risks, ka tūlīt viss atklāsies, Zīdainis nekavējoties ar veikliem psiholoģiskiem trikiem jebkuram “aiztaisa muti”, atkal otru padarot par muļķi. Knupītis, uz kuru norāda Zīdainis, parāda to spēku, ar kuru jebkurā situācijā jebkuram cilvēkam Zīdainis aiztaisīs ciet muti.
Cilvēks, kuru pārstāv Zīdainis, savā psiholoģiskajā briedumā attiecību sfērā ir iestrēdzis zīdaiņa vecumposmā, bet māk to veikli noslēpt. līdzcilvēkiem radot pieauguša un nobrieduša cilvēka iespaidu, kurš spējīgs ar otru cilvēku veidot veselīgas attiecības, kurš spēj patiesi mīlēt gan fiziski, gan garīgi.
Bet tiem, kuri tic, ka mani mākslas darbi ir kas vairāk un patiesībā tās ir Tumsas pasaules svētbildes, es iesaku šo darbu izprintēt fotosalonā, ierāmēt, piekārt pie sienas vai turēt uz altāra, dedzināt pie tā melnu sveci un novēlēt saviem ienaidniekiem, lai tie satiek šādu Perverso Zīdaini – pavedinātāju un čakarētāju, kas pārvērtīs viņu dzīves neiedomājami sāpīgā un nepatīkamā murgā, kur notiks nežēlīgas spēles ar jūtām un mīlestību, bet sirds tiks salauzta gabalos kā pret zemi sašķīdusi stikla vāze.
Un vēl šī svētbilde palīdzēs, ja arī Tev ir nepieciešams kādu seksuāli “nojūgt” un pēc tam pilnībā izčakarēt. Tad šajā svētbildē atradīsi vajadzīgo spēku un dvēseles noskaņu.

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold