Nora DeGold. Tuša. Vēžniece daktere-lesbiete

Nora DeGold DAKTERE VEZNIECE LESBIETE 300

LEJUPIELĀDĒ ATTĒLU UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold DAKTERE VEZNIECE LESBIETE 1200

Par dažiem cilvēkiem šajā pasaulē gribas teikt – kaut viņi nebūtu piedzimuši vai miruši jau mātes miesās! Ak, ja mēs jau laicīgi zinātu, kādas netaisnības un ļaunumu tie nesīs pasaulē! 

Šajā savā mākslas darbā es attēloju vienu šādu cilvēku – savu bijušo ģimenes ārsti, kura mani sāka vajāt kā seksuālas iekāres objektu. Jā, es nokļuvu neapskaužamā situācijā, kurā mani vajā nevis vīrietis, bet sieviete. Nesasniedzot savu mērķi un nesaņemot pretī līdzīgas jūtas, šī daktere savā aizvainojumā un dusmās sāka darīt briesmu lietas. Cik fanātiski viņa mani lenca kā visaktīvākais vīrietis, tik fanātiski viņa sāka noskaņot cilvēkus pret mani, organizējot vienu apmelošanas kampaņu pēc otras, sākot izrēķināties ar sabiedrisko mediju starpniecību utt. Turklāt viņa ne tikai neapstājās pie manis iznīcināšanas projekta, bet sagrāva arī vēdisko templi, kura tapšana bija vairāku cilvēku smags un pašaizliedzīgs darbs. Mēs ielikām daudz sava spēka un lējām daudz savu sviedru pie šī tempļa tapšanas. Daudziem cilvēkiem manā zemē šis templis bija viņu dzīves jēga un saturs. Tajā viņi lika lietā zināšanas no vēdiskās kultūras Dievības Durgas. Nav iespējams aprakstīt, cik ļoti man sāpēja sirds, kad šī daktere, savas nerealizētās seksuālās enerģijas vadīta, kā neprātīga sāka nīcināt un beigās arī iznīcināja Durgas Templi, kas bija kļuvis par patvēruma vietu no pasaules nejēdzībām ne tikai man un tajā dzīves periodā bija kļuvis ne tikai par manas dzīves jēgas avotu, bet arī daudziem manas zemes cilvēkiem. 

Cik šajā mākslas darbā es sazīmēju krustus, tik ļoti man sāpēja sirds par tempļa iznīcināšanu, kurš tajā laikā manā zemē bija pirmais un vienīgais un šajā pasaulē palīdzēja man un vēl daudziem dzīvot jēgpilnu dzīvi. Tik pat ļoti man sāpēja, kad viņa mani apmeloja. Darbā es attēloju vēdisko Dievieti Durgā, kuru šī daktere sākumā apdāvināja, bet tad ar meliem centās savus dāvinājumus atgūt. Te attēlots, kā es redzu Dievietes dusmas uz šo nekrietno un zemisko sievieti. Tieši šīs dusmas viņu ir padarījušas slimu ar vēzi, kas no iekšpuses viņu ir sagrauzis un jau novedis līdz kapsētai. Darbā redzamais lielais krusts ir šīs dakteres atdusas vietas krusts. Pašu dakteri es attēloju mirstošu pie krusta, dziļā izmisumā un nožēlā, ka rīkojusies nepareizi un caur to postoši sagrāvusi ne tikai savu veselību, bet spēcīgi papostījusi arī daudzu labu cilvēkus dzīves, tai skaitā arī manējo. Es ļoti ilgi nespēju atrast spēkus, lai pieceltos un ietu dzīvē tālāk, jo notikušais mani bija pārāk sāpinājis un pārāk daudz izpostījis manā dvēselē.
Šajā darbā attēlotā roka, kas rāda “fack you”, ir domāta mana roka. Caur to es parādu, ka par spīti visam, es piecēlos un atradu spēku kļūt brīva no šīs sievietes neprātīgās apsēstības ar mani. Es biju nogurusi no viņas vājprāta, kas mani vajāja vairākus gadus, un pie sevis domāju, kad beidzot tas viss beigsies. Savā izmisumā es lūdzos, kaut ātrāk pati Nāves māte šo necilvēku paņemtu pie sevis un atpestītu mani. Šajā mākslas darbā ir redzams mans vēlējums viņai nomirt ar vēzi. Tikai daudzus gadus vēlot viņai nāvi, es varēju radīt un uzzīmēt kaut ko tik unikālu. Šis darbs nes dziļu vēstījumu un saturu, attēlojot manu dvēseles kliedzienu un lūgumu dzīvei atpestīt mani no šīs dakteres vēžnieces-lesbietes.
Bet tiem, kuri tic, ka mani mākslas darbi ir kas vairāk par vienkāršiem mākslas darbiem, saredz tajos svētbildes ar mistisku un maģisku spēku. Ja esi viens no viņiem, tad šis darbs Tev var kalpot kā spēks, pie kura Tumsas pasaulei lūgties, lai visas “dakteres”, kuras Tev ir nodarījušas pāri, saslimtu ar vēzi un nomirtu jau tuvākajā laikā. Es domāju tā – ja Tev par kaut ko sāp dvēsele, šīs sāpes bloķē tavu enerģiju un liedz tai brīvi pārvietoties pa tavu ķermeni un dzīvi, tālab no šīs enerģijas ir jāatbrīvojas un jāatdod atpakaļ tam, kurš ir tā visa autors. Lejuplādē šo attēlu savā datorā, izgatavo fotosalonā un ierāmētu noliec uz sava mājas altāra, dedzini pie tā melnu sveci.

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold