Noras DeGold spēka vārdi laimei

Nora DeGold LAIMEEE 300Jā, laime savā būtībā ir enerģija, turklāt vairāk kā svarīga, jo padara cilvēku patiesi laimīgu.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold attīrošie spēka vārdi intuīcijai

Nora DeGold INTUICIJAAAA 300Jā, manu mīļo lasītāj, intuīcija ir vēl viena ļoti svarīga spēja, kas spēj pasargāt no nelaimēm, palīdz saskatīt tās īstās un pareizās iespējas utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir jāzina, lai vārdojumi nekavējoties nostrādātu?

Nora DeGold VARDOJUMI 300Cilvēki gadu tūkstošiem ir ticējuši vārdojumu spēkam un sekmīgi likuši tos lietā. Bet vai ar to pietiek, ja vienkārši paņemam kādus vārdus un sākam ar tiem vārdot?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas patiesībā notiek ar cilvēku brīdī, kad viņš otram vēl ļaunu?

Nora DeGold NOVELEJUMS 300Jā, manuprāt šī ir vairāk kā svarīga tēma un ir laiks ar to tikt skaidrībā. Es zinu, manu mīļo lasītāj, ka arī Tev dažreiz vai pat ļoti bieži gadās brīži, kad gribas vēlēt ļaunu saviem pāri darītājiem, nelabvēļiem, ienaidniekiem, skauģiem utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Pie kā noved klusēšana?

Nora DeGold NEKLUSEEE 300Jā, šajā pasaulē pārāk daudz cilvēku klusē... Tik daudz ko slēpj par sevi un savu pagātni, klusē par apkārt notiekošajām nejēdzībām, nelietībām un citu cilvēku radīto haosu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas vienmēr jāatceras, lai sarunas laikā Tu tiktu sadzirdēts?

SARRRRR 300Nu ja mēs ko sakām, tad arī gribam tikt sadzirdēti no apkārtējo cilvēku puses, bet galvenais – lai mūs sadzird tas cilvēks, ar kuru notiek saruna.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, ja cilvēks sarunas laikā sāpina? Kā to neuzņemt sevī?

runaiiii 300Jā, manu mīļo lasītāj, esam sociālas būtnes, kurām ir vajadzīgas sarunas un komunikācija ar līdzcilvēkiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atgūt laimes sajūtu, kas padara dzīvi laimīgu un harmonisku?

Nora DeGold LRAKT 300Jā, manu mīļo lasītāj, kad jūtamies laimīgi, tad tēlaini runājot, savā dvēselē lidojam vairākus metrus virs zemes. Un tad automātiski pilnīgi viss mūsu dzīvē iet burtiski kā no rokas un visur, kur pieskaramies, acumirklī seko uzplaukums utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vārds, kas spēj apturēt cilvēku, nepatīkamu situāciju utt.

NDG PPPKKK 300Dienu dienā sarunvalodā mēs lietojam visdažādākos vārdus, bet dažiem no tiem piemīt lielāks spēks, nekā citiem. Vairums cilvēku pat nezina, kuri ir šie spēcīgie vārdi, tālab praktiski tos neliek lietā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Trīs vārdi, kuriem piemīt tik liels spēks, ka cilvēku un viņa dzīvi var padarīt unikālu

Nora DeGold PSSS 300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka vārdiem piemīt varens, maģisks spēks un tie nosaka gan mūs, gan mūsu dzīvi, taču saistībā ar vārdiem gribu Tev atklāt kādu ļoti svarīgu noslēpumu par to, kā tos lieku lietā es pati.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Ar ko jāsāk, lai beidzot izdotos iemīlēt sevi?

sirdsssss 300Kā jau zini, manu lasītāj, kur ir mīlestība, tur arī uzplaukums un skaistums, bet kur mīlestības vairs nav, tur pazūd gan skaistums, gan visas gaišās enerģijas.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Spēka vārdi labam liktenim

LIKTENIMMMM 300Nereti cilvēki jūtas tik ļoti dzīves noguruši un izmocīti nebeidzamajā cīņā ar dažādākajām likstām un problēmām, ka nonāk pie pārliecības, ka neko labāku dzīvē arī neredzēs, jo tā viņiem ir lēmis sliktais liktenis.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Spēka vārdi veiksmīgam dienas cēlienam

bbbsvece 300Manu mīļo lasītāj! Ir ļoti svarīgi pareizi uzsākt savu dienu, jo kā zināms – kā dienu uzsāksi, tā arī viņu pavadīsi. Tālab rīta cēlienu nekad neuzsāc ar negatīvām un depresīvām domām, jo tās neglābjami saindēs visu dienu!

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Spēka vārdi, kas vairo sievietes skaistumu

lotttt 300Neskatoties uz vecuma ierakstu pasē, katra sieviete ir īsta Dieviete un skaistule! Un tā arī sievietei būtu sevi jānes – kā Dievietei, dzīves karalienei un skaistuma iemiesojumam.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Nora DeGold. Īpašie spēka vārdi garīgajai un materiālajai brīvībai

spekavardi 300Šie ir mani vārdi, kurus esmu skaitījusi daudzus gadus. Tie ir manis pašas radīti jeb runājot ezotēriskajā valodā – tos man ir diktējusi paša Visuma sirds. Skaiti šos vārdus katru dienu un tie palīdzēs Tev apzināties, kas esi, bet galvenais – pamodinās Tevi no hipnotiskā miega.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Vārdu un iesauku ietekme uz cilvēku

B79Atblāzma no iedomātā dvīņa parādās vārda došanas ieradumos, kad tiek dots otrais, pat trešais vārds par godu kādam mirušam vārda brālim. Kādam svētajam, kādai slavenībai, lai bērnu pavadītu viņu neredzamā svētība un labvēlība.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Vārda noslēpums un kosmiskā enerģija (1. daļa)

Pastāv brīnišķīga spēks, ko dēvē par kosmosa enerģijas avotu jeb kosmosa enerģijas nesēju. Ja jums labāk patīk to saukt par Dievu, Krišnu, Durgu, Augstāko spēku jeb Augstāko apziņu, Budu vai kā citādi, lūdzu, dariet to. Būtība no tā nemainās.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Vārda noslēpums un kosmiskā enerģija (2. daļa)

Jūs esat šeit, lai attīstītos garīgi, dvēseliski, finansiāli, saimnieciski un citādi. Jums jāatrodas skaistā vidē un dzīves labo lietu ieskautiem. Saskatiet naudas patieso nozīmi – maiņas darījumu simbols un līdzeklis. Nauda ļauj neciest trūkumu. Tā nozīmē skaistumu, bagātību, smalkumu, labu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Vārda noslēpums un kosmiskā enerģija (3. daļa)

Pastāv dažādi lūgšanu līmeņi un veidi. Sens ētikas princips nosaka: „Ja tavas domas ir Dieva domas (tātad radošas, ražīgas, sakņotas principos), tad labajā domām klāt ir Dieva vara.” Lūgties lielā mērā nozīmē domāt saskaņā ar radoši rosinošo principu.

Lasīt tālāk ...

VĀRDA SPĒKS: Vārda noslēpums un kosmiskā enerģija (4. daļa)

Ticiet Dievam sevī (kā potenciālam). Kosmosa enerģija jūsos gaida, lai tiktu izmantota, ļaujiet tai plūst pa asinsvadiem. Sakiet: „esmu piepildīts ar nebeidzamo gudrību un enerģiju, tā plūst manī.” Ja neatlaidīgi to atkārtosiet, strauji sasniegsiet veselības un vitalitātes optimumu.

Lasīt tālāk ...