Noras DeGold tradīcijas ekskluzīvie materiāli (pasākumu materiāli)

Seko līdzi sarakstam, tas regulāri tiks papildināts!
Tie ir mani - Noras DeGold tradīcijas materiāli, kuros dalos savā dzīvesveidā, savā pasaules redzējumā un savos, uz dzīves realitāti balstītajos uzskatos par to, kā šeit ir jādzīvo cilvēkam, lai viņš būtu laimīgs un bagāts. Šajos materiālos dalos ar metodēm, kuras vispirms radīju pati sev un ar kurām pati arī strādāju, gūstot tik iespaidīgus un pozitīvus rezultātus, ka mani pašu ir pārsteigusi šo atklāto metožu efektivitāte.

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: 7 dievišķo čakru bīdžu mantras, kas spēcīgi attīra čakras no negatīvās enerģijas un tās atmodina

shutterstock 116592928Kā vēstī vēdiskā tradīcija, bīdža ir skaņa, kas sevī ļoti spēcīgi sakoncentrē noteiktu Dievišķās enerģijas veidu. Strādājot ar bīdžām, garīgās prakses praktiķis spēj ļoti ātri sasniegt vēlamos rezultātus.

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: RŪNAS- IESVĒTĪTO MISTĒRIJA

Šis ir unikāls speciālizlaidums, kurš veltīts seno skandināvu zīlēšanas sistēmai – rūnām un sastāv no 56 lappusēm. Speciālizlaidums ir izveidots tā, lai, to studējot, Jūs varētu pilnībā apgūt rūnu mistērijas noslēpumus, izprastu to dziļo vēstījumu un filosofiju un varētu uzsākt patstāvīgu rūnu zīlēšanas praksi. 

Lasīt tālāk ...

SPECIĀLIZLAIDUMI: LEVITĀCIJAS PRAKSES TEHNIKA

Šis speciālizlaidums caur ezoterisko stāstu lasītājam atklāj levitācijas vēsturi, izskaidro tā darbības mehānismu. Ezoteriskais stāsts dāvā iespēju lasītājam apgūt vēdiskās tradīcijas seno levitācijas prakses tehniku, kuru praktizē Indijas jogi, pēc daudzu cilvēku nostāstiem pārsteidzot aculieciniekus ar spēju levitēt jeb pacelties virs zemes.

Lasīt tālāk ...