Nora DeGold. Kas notiek ar iestādes vai uzņēmuma vadītāju, kurš zaudē kontroli pār sevi un situāciju? Kā izsist no līdzsvara despotiskus cilvēkus?

Nora DeGold VAJPRATA CILVEKI 300Šīs pēdējās dienas manā dzīvē bija notikumiem bagātas, tajās paradīze satikās ar paša nešķīstā spēka valstību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai meliem ir īsas kājas? Kā ir labāk – melot vai būt patiesiem?

Nora DeGold MELIII 300Dzīvojot šajā mazliet dīvainajā pasaulē, bieži sastopamies ar vienu no tās neatņemamām sastāvdaļām – meliem. Ko es domāju par meliem?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atrast risinājumu nopietnai problēmai?

Nora DeGold PRRRRRRRRRRR 300Kur nu šajā dzīvē bez problēmām! Bet, ja to vispār nebūtu, tad laikam kaut kā pietrūktu un dzīve nebūtu pilnvērtīga.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt ar vēlmi atriebties?

Nora DeGold ASSRRTT 300Tāda nu ir šī pasaule – uz vienas planētas dzīvo gan vienkārši cilvēki, gan eņģeļi, gan nešķīsteņi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā nelietim sabojāt prieku braukt ar savu automašīnu?

Nora DeGold auttt 300Tāda nu ir šī mazliet dīvainā pasaule, kurā diemžēl ne visi cilvēki ir mīļi un jauki.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā sarunas laikā var visefektīvāk psiholoģiski iznīcināt savu nelabvēli vai kādu nepatīkamu cilvēku?

Nora DeGold ZZZZZZZZZ 300Jā, tāda nu reiz ir šī pasaule, ka ar katru ir jārunā tajā valodā, kādu viņš vislabāk saprot, bet dzīvē gadās reizes, kad sarunas biedrs ir pat psiholoģiski jāiznīcina un jānoliek pie vietas uz visiem laikiem. Ir svarīgi saprast, ka šajā pasaulē mīt ne tikai cilvēki un Dievi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Divas lietas, kuras vienmēr jāpatur prātā, lai diena būtu veiksmīga un izdevusies

Nora DeGold 222iemmmm 300Jā, cik gan daudziem dienas paiet nebeidzamā skrējienā, taču galu galā nākas konstatēt faktu, ka par izdevušos vai īpaši veiksmīgu šo dienu nosaukt nevar.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt ar sirdsapziņas pārmetumiem?

Nora DeGold HKLHKLH 300Jā, manu mīļo lasītāj, dzīve ir dzīve un katram no mums pienāk diena, kad esam iedzīvojušies pamatīgos sirdsapziņas pārmetumos, kuri grauž tik stipri, ka nav izturams.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Metode, kas palīdz iegūt vērtīgu informāciju par cilvēkiem un situācijām

NNNNNNNNNNNNNNNNNNM 300Jā, es zinu, ka arī Tu sapņo par spējām nolasīt informāciju par cilvēku vai situāciju vairāk, nekā to spēj citi. Tādas spējas tiešām ir ļoti svarīgas, jo palīdz labāk saprast notiekošo, kā arī visu apslēpto, kas pārējiem paliek neredzams.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold ar savu jauno suņuku “Preteklis”. Un kā beigt sevi grauzt?

Nora DeGold ARPRETTT 300Jā, manu mīļo lasītāj, ir kāda ļoti ļauna nodarbe attiecībā pret sevi – sevis graušana. Droši vien esi ievērojusi, ka dari to bieži un ir bijušas reizes, kad graužot sevi ir pagājusi pat visa diena.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā iemācīties melot tā, ka neviens Tevi melos nevar pieķert? Un vai melot ir labi?

Nora DeGold MME 300Nu jā, kad runājam par šo pasauli, tad dažreiz gribas teikt, ka tā ir pat ļoti dīvaina, jo pasaule taču vispār nav iedomājama bez meliem, kurus cilvēki vienkārši dievina!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā transformēt negatīvās atmiņas, kuras vajā un neļauj dzīvot?

Nora DeGold RNNNN 300Mēs katrs esam nākuši šajā pasaulē, lai pirmām kārtām dzīvotu savu dzīvi un darītu to, ko Dievs ir ierakstījis mūsu sirdī. Bet laikam ejot, sakrājas daudz negatīvo atmiņu, kuras drūzmējas pa galvu tā, ka nav vietas nekam citam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā kļūt spēcīgam un pašam ar saviem spēkiem atbrīvoties no problēmām?

Nora DeGold PIESSSTT 300Jā, kad mūs piemeklē problēmas, viss prieks ir pazudis. Un tas vēl labi, ja zudis tikai prieks, sliktākajā gadījumā zūd pat vēlme dzīvot, jo šķiet, ka visa dzīve ar savām nebeidzamajām problēmām jau ir līdz kaklam un to vairs nevar izturēt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt ar sirds sāpēm, ja kāds ir atgrūdis ļoti smagā brīdī, kad Tev bija vajadzīgs īpašs atbalsts?

Nora DeGold UZJJJ 300Jā, manu mīļo lasītāj, ja mēs nedzīvotu mazliet dīvainā pasaulē, tad jau nekad netiktu sāpināti un dzīvotu tikai un vienīgi harmonijā. Bet kas tikai mūsu dzīvītē neatgadās!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Zelta padoms. Ko darīt, ja darba kolektīvs burtiski krīt uz nerviem un ir cilvēki, kuri nepatīk?

NDG UZKK 300Jā, manu mīļo lasītāj, tāda nu reiz ir šī pasaule, ka katram mums ir jārosās un jāstrādā, katram kaut kas ir jādara, jo bez darba nevar visu mūžu gulšņāt dienvidu pludmalē zem palmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā sievietes atgrūž savu veiksmi un kā to apturēt?

Nora Degold PIE DDDDD 300Katra no mums vēlas būt īpaša, apbrīnota un protams, arī veiksmīga. Bet kā sieviete atgrūž savu veiksmi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko iesākt, ja ar kādu cilvēku neizdodas svarīga saruna, no kuras ir atkarīgas turpmākās liktenīgās izmaiņas tavā dzīvē?

PAGGG 300Jā, manu mīļo lasītāj, no vienas puses mūsu dzīve ir īsa, taču no otras puses tā ir pietiekoši gara, lai tajā varētu piedzīvot ļoti daudz.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Veiksmes atslēga

uzkaoneem 300Mēs skatāmies uz cilvēkiem un redzam, ka daži starp mums ir ļoti veiksmīgi, citi – mazāk veiksmīgi, bet dažus varam nosaukt tikai un vienīgi par neveiksminiekiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā ietekmēt situāciju un vērst visu par labu sev, ja kaut kas ir noticis pret tavu gribu?

ar ziimeejumu 300Ak vai, cik gan daudzi cilvēki šajā pasaulē nerēķinās ar otra cilvēku gribu! Viņiem ir tikai viena doma – pakļaut un izmantot cilvēkus savā labā.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Efektīvas zāles pret depresiju un sliktu noskaņojumu, un mani maģiskie mirkļi Siguldā

SSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS 300Manu mīļo lasītāj! Ja mokies ar sliktu noskaņojumu vai pat depresiju, tad pēdējais laiks beigt šīs “izklaides” un atlaist visas drūmās domas no darba uz visiem laikiem!

Lasīt tālāk ...