Nora DeGold. Vai visas domas, kuras domā, ir tavējās?

Nora DeGold domassss 300Kas tik nenotiek cilvēku galvās un domu pasaulē! Jā, patiesībā tur ir viss – gan domas, kas ceļ spārnos, aicina neapstāties, rada jaunas idejas un labas emocijas, gan domas, kuras dzen depresijā, mudina visu pamest un padoties vai apgalvo, ka esi neglīts, nekam nederīgs neveiksminieks utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no biežākajiem iemesliem, kālab cilvēku apciemo negatīvas domas

Nora DeGold DDDOOMMMM 300Tu jau zini, cik svarīgi ir pozitīvi domāt par sevi, savu dzīvi un nākotni, jo tavas domas ir kā ķieģeļi, ar kuriem Tu būvē savu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā visspēcīgāk var ielikt jeb iedzīvināt domu jebkurā cilvēkā?

rrrrrrrhhh 300Jā, katra doma ir enerģija. Tā ir sēkla, kas vienu dienu izaug un kļūst par dzīves realitāti un neatņemamu tās sastāvdaļu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā cilvēks sabojā savu nākotni un kā to apturēt?

nakk 300Jā, kas tik pagātnē nav piedzīvots! Katram no mums ir kas slikts, negatīvs, sāpīgs, pieļautas kļūdas, piedzīvoti smagi kritieni, sastrādātas muļķības utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Spēka vārdi, kas padzen šaubas. Kas ir šaubu avots?

Nora DeGold STTTKK300Tu jau zini, manu mīļo lasītāj, ka šajā dzīvē šaubas cilvēks nedrīkst pat pazīt, kur nu vēl par tām runāt vai domāt. Jā, arī es savā laikā pazinu šaubas un ar tām ņēmos tik daudz gadu no savas dzīves, ka pat baisi atcerēties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā vienmēr panākt, lai dzīvē nostrādātu viss, ko Tu izdari rituālos un darbā ar sevi?

Nora DeGold MMARST 300Mums katram dzīvē ir tik daudz dažādu vēlmju, sapņu, mērķu, ieceru utt., kuras vēlamies piepildīt! Jā, tur jau tā lieta, ka viss sākas ar rituālu un darbu ar sevi. Ja godīgi, tad jebkurš darbs ar sevi ir liels rituāls, visa dzīve ir svēts rituāls.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko svarīgu mēs dažreiz aizmirstam, gaidot dzīvē pārmaiņas?

Nora DeGold PPPPP 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēs katrs tik ļoti gaidām pozitīvās pārmaiņas dzīvē, gaidām ko jaunu un nebijušu, kas liks atkal smaidīt un būt laimīgiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas vājina domas spēku?

NNNNDG 300Mēs visi zinām, ka domas ir enerģija, kas materializējas. Droši vien arī Tevi ir nodarbinājis jautājums, kālab visas domas tomēr tā arī nematerializējas vai arī šis process velkas gadiem ilgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā pareizi jādomā par sevi, lai nepazaudētu savu veiksmes atslēdziņu?

ar balto meteli 300 oooManu mīļo lasītāj! Ir tāda lieta, ka par citiem Tu vari domāt, ko vien gribi, turklāt bez jebkādiem sirdsapziņas pārmetumiem, tomēr par sevi gan nedrīkst domāt ko un kā pagadās.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā ieraudzīt cilvēkus, kuri “nošūpo prātu”, kā rezultātā zūd pārliecība? Simbols darbam ar šo problēmu

Nora DeGold PRATA LIDZSVAROSANAS SIMBOLS 300Manu mīļo lasītāj! Droši vien esi ievērojis, ka ik pa laikam ar Tevi notiek kāda savāda lieta. Tātad, radusies kāda vērtīga ideja par to, ko vēlies darīt vai mainīt.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold.UGUNS VĀRDI, KAS SADEDZINA ĻAUNU CILVĒKU DOMAS

ugunsvardiiiii 400Šie vārdi ir ļoti spēcīgi! Tos skaitot, Tu izsauksi uguns palīdzību un spēku, kas sadedzinās visu to ļauno cilvēku domas, kuri Tev tās sūta.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Spēka vārdi pozitīvām domām par sevi

svardi 300Nu ko, manu lasītāj, tā ir milzīga problēma, ka mēs tik bieži mēdzam domāt negatīvi. Esi godīgs un atbildi sev, ko parasti mēdz nodomāt, kad ieraugi kādu uz ielas, kas piemēram, ir sliktāks ģērbts par Tevi un piedevām dīvaini uzvedas?

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā var sevi aizsargāt no citu cilvēku sūtītajām ļaunajām domām?

300 NNNNNNNNNNTas tiešām ir tik skumīgi, ka šajā pasaulē ir cilvēki, kuru domas ir pilnas ar ļaunumu. Un šie cilvēki to vien dara, kā citiem cilvēkiem sūta ļaunas domas.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā dzīvot zaļi?

zali 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par to, kā dzīvot zaļi. Ko es domāju, sakot šādus vārdus? Es domāju, ka tas nozīmē darīt savā dzīve visu, ko vēlies un baudīt pilnīgu garīgo un materiālo brīvību.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Kā viegli vairot sevī un savā dzīvē pozitīvo?

ziedi 300Kā jau zini, pozitīvais dzīvē piesaista pozitīvo. Jo esi pozitīvāks, jo tava dzīve ir gaišāka un jaukāka. Bet negatīvais, kas ir Tevī, kā magnēts pievelk negatīvo un nepatīkamo.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Nora DeGold. Katrai vērtīgai domai ir svarīgi uzlikt spēcīgu aizsardzību!

pl 300Tu jau zini, manu lasītāj, ka domas materializējas. Tām piemīt milzu spēks un tieši ar domām viss dzīvē arī sākas, līdz kādu dienu kļūst par realitāti un faktu.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Noras DeGold 11 afermācijas ar zelta vibrāciju, kuras uzlabo materiālo situāciju

nora degold zeltaaforismiAfermācijas ir lielisks veids, kā kārtot sevi un iegūt spēcīgu pozitīvo domāšanu. Regulāri atkārtotas, afermācijas kļūst par zemapziņas programmām, kuras neapzināti palīdz dzīvē sasniegt un iegūt vēlamo.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: No Noras DeGold zelta pūra lādes. AFERMĀCIJAS AR ZELTA VIBRĀCIJU, KAS MAINA DOMĀŠANU UN DZĪVI

afermacijas nora degoldAfermācijas ir lieliska tehnika, kas dod iespēju ļoti ātri atbrīvoties no negatīvās domāšanas. Kā mēs visi lieliski zinām – kā domājam, tieši tā arī dzīvojam!

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Doma un tās varenais spēks (1. lekcija)

hkjlkNo visām kosmosa enerģijām visvarenākā ir doma, kurai piemīt spēks, kas var būt ne tikai radošs, bet arī ārdošs. Cilvēks kā domājoša būtne izmanto šo spēku visas savas dzīves laikā, būdams nomoda stāvoklī, kaut arī viņš nesaprot savas domāšanas nozīmi, ne arī tās sekas savā personiskajā dzīvē un visā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

POZITĪVĀ DOMĀŠANA: Doma un tās varenais spēks (2. lekcija)

rtrrrrNebūt nav tā, ka radīt spēj tikai stipras un spilgtas domas, bet vājās un neskaidrās ir miglainas un nekaitīgas. Patiesībā tās ir daudz kaitīgākas, nekā to var iedomāties. Visumā darbojas likums par līdzīgā pievilkšanos līdzīgajiem, tāpēc sapulcējoties vienkopus var veidot milzīgus haotiska spēka rezervuārus, kuros nav par radoša impulsa ēnas, bet ir negativa rakstura enerģijas pārpilnība.

Lasīt tālāk ...