Nora DeGold Ēģiptē (2009. gads)

EGIPPPP 300Ielūdzu Tevi apskatīties bildes no mana burvīgā brauciena uz Ēģipti, kuru caurstrāvo Ēģiptes visvareno Dievu gars un maģija.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Amsterdamā (2016). Un ko es domāju par…

amster 300Jā, manu mīļo lasītāj, nu jau kādu laiciņu atpakaļ sabiju slavenajā Amsterdamā.

Lasīt tālāk ...

VIRTUĀLĀ FOTOIZSTĀDE: ”Nora DeGold ciemos pie vulkāna Teide Kanāriju salās” (2016)

TEIDE 300Ielūdzu Tevi aplūkot manas fotogrāfijas no nesenā ceļojuma pa Kanāriju salām. Vulkāns Teide ir šo salu un mana ceļojuma centrālais tēls un spēks, kura klātbūtne ir jaušama ik mirkli, jo lavas akmeņi par to atgādina ik uz soļa.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold Portugāles svētceļojums (2015)

PORTUGALE 300Svētceļojums ir brīdis, kad cilvēks paliek ar sevi un Dievu. Šajā laikā starp Dievu un cilvēku notiek dziļa un spēcīga saruna. Atgriežoties no svētceļojuma cilvēks jau ir mainījies, jo ceļā piedzīvotais, iepazītais un redzētais uz visiem laikiem izmaina viņa priekšstatu gan par sevi, gan pasauli. 

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold divi mēneši Himalajos kopā ar misteru X! Brauciens, kas izmainīja ne tikai manu vizuālo tēlu, bet arī visu manu likteni! (2014)

220Nu ko, manā dzīvē atkal bija pienākusi kārtējā reize doties uz Indiju. Vai braucu vienkārši tāpat? Tak zināt mani - kārtējo reizi man bija egoistiski nolūki. Indijas Dievi atkal bija tik ļoti sailgojušies mani redzēt, ka pat sapņos uzstājīgi lūdza apmeklēt viņu tempļus.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold svētceļojums Šrilankā (2014)

srilanka 300Šrilanka vārda vistiešākajā nozīmē ir Baltās un Zelta Buddas paradīze zemes virsū!

Aicinu aplūkot manu svētceļojumu pa Šrilanku. Tā ir vieta, kur attīrīt savu prātu un saprast tā dabu.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold liktenīgais svētceļojums Dienvidindijas štatā Tamilnadu (2014)

tamilnaduPagājušo gadu es pavadīju ilgu laiku Dienvidindijas štatā Tamilnadu, kur devos veikt senās un ļoti mistiskās svētvietās rituālus, skaitīt mantras, lūgt dievišķos spēkus, meditēt,...

Šajā laikā es pārvērtēju dzīvi, vērtības, ieguvu vēl lielāku dievišķo spēku, izmainīju sevi kā personību un gatavojos nākamai dzīves mācību stundai, lai vēl vairāk sevī sasniegtu iekšējās izmaiņas. Gatavojos Anglijas periodam …

Lasīt tālāk ...

Ko Nora DeGold sadarīja Anglijā, Skotijā un Velsā??? ...(2014)

angilja ndgPar Lielbritāniju varu teikt to, ka tā savā ziņā ir pat ļoti mistiska zeme ar tikai sev raksturīgo seno enerģētiku, saviem stāstiem un nostāstiem. Tur ierodoties, pirmais ko sev pateicu - es šo zemi mīlu! Man viņa patīk!

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold mistiskais svētceļojums pa Keralas Dienvidindijas štata spēka vietām (2014)

keralaaaaPar Keralu var pateikt tikai vienu, katra zemes pēda šajā zemē ir svētīta. Esot Keralā Tu nokļūsti pasakā, kuru var nosaukt par Dievu paradīzi. Bet tā nav pasaka, tā ir īsta realitāte ar kuru tiecies katru mirkli. Šīs spēka vietas Keralā, kā es uzskatu vienozīmīgu, uzlabo cilvēka likteni un attīra to no negatīvās karmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Turcijas svētvietās (2013)

turcija 300Daudziem Turcija asociējas tikai ar atpūtas kompleksiem jūras krastā. Bet patiesībā šī zeme ir ļoti bagāta ar savām senajām rituālajām vietām. Ja dodies uz Turciju, noteikti apskati šīs īpašās vietas, caur kurām Tu turku zemi ieraudzīsi vēl nebijušā skatījumā!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Ķīnā! Pasaules bagātākajā valstī! (2013)

kina300Ielūdzu apskatīties manas Ķīnas brauciena fotogrāfijas. Un kā man jauki gāja šajā īpašajā svētceļojumā, kurš norisinājās 2013. gadā. Šis brauciens man ļoti daudz nozīmēja, un manās atmiņās palicis kā īpaši skaists mirklis no manas dzīves…

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold svētceļojums (2010.g) Kādi tad patiesībā ir visu apspriestie maģiskie Indijas Himalaju kalni?

HIM 300Ielūdzu Tevi apskatīties mana 2010. gada jūnija un jūlija svētceļojuma fotogrāfijas no Indijas Himalajiem. Par šiem mistiskajiem kalniem tiek runāts tik daudz, bet kādi tad Himalaji ir patiesībā, uzzināsi, apskatot šīs bildes.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Romā

roma 300Dalos ar savām spilgtākām atmiņām no Romas! Roma ir pilsēta, kas iedvesmos ikvienu tās apmeklētāju! 

Aicinu izbaudīt Romas burvību un maģisko noskaņojumu! Roma ir pilsēta, kura varētu būt interesanta ikvienam ezoteriski domājošam cilvēkam! Jo Roma savā laikā bija ļoti slavena ar savām spēcīgajām viduslaiku maģijas skolām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold Bulgārijā

bulgarija 300Bulgārijas svētceļojumu atceros ar īpaši siltām atmiņām. Jo šī zeme mani pārsteidza ar savu skaisto dabu un cilvēku sirsnību! Bulgārijā ir ļoti daudz arī mistiskas vietas, ko noteikti ir vērts aplūkot! Šī ir zeme, kuru vēl daudzi nav iepazinuši un atklājuši tās enerģētisko spēku.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas paliek cilvēka atmiņās, kā tas nosaka dzīves kvalitāti un mana īpašā 2007. gada Horvātijas ceļojuma fotogrāfijas

HORVAATIJA20077777Manu mīļo lasītāj! Parunāsim par to, kas paliek mūsu atmiņās. Šoreiz nepieminēsim to tumšo, smago un sāpīgo, kas arī paliek atmiņā, bet pievērsīsimies tām jaukajām atmiņām, kuras silda sirdi un dvēseli.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold 2007. gada septembra Indijas svētceļojums

HIMALAJI 300Ielūdzu Tevi apskatīties manas 2007. gada septembra svētceļojuma fotogrāfijas uz Indiju. Indija vienmēr prot pārsteigt ar kaut ko jaunu. Un es pat teiktu savā ziņā nošokēt, pat ja esi šo zemi jau paspējusi apmeklēt vairāk kārtīgi. Arī šajā braucienā Indija man bija sagatavojusi dažādus pārsteigumus. 

Lasīt tālāk ...

VIRTUĀLĀ FOTO IZSTĀDE: “Nora DeGold. Skaistā 2006. gada decembra Indija”

inddddddddddddddd 300Jā, šis ceļojuma laikā pavadītais mēnesis Indijā bija burvīgs un ļoti skaists.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas neatgriezeniski izmaina cilvēku? Mans Grieķijas svētceļojums 2006. gadā

gggggggg 300Jā, ir daži ceļojumi, kas uz visiem laikiem un neatgriezeniski izmaina cilvēku un viņa skatījumu uz pasauli, bet dažreiz iegūto iespaidu rezultātā cilvēks izmainās pat vizuāli.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold 2006. gada mistiskais svētceļojums Nepālā

n 300Ielūdzu Tevi apskatīties manu Nepālas svētceļojumu 2006. gadā, kad šajā mistiskajā zemē pavadīju vairāk kā mēnesi. Tas bija īpašs svētceļojums, kura laikā apskatīju Nepālas senākās un svētākās vietas.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold 2004. gada Indijas svētceļojums

INDIJA2004 300Ielūdzu Tevi apskatīties šīs, nu jau vēsturiski senās fotogrāfijas, kuras man vēl ir saglabājušās no šī svētceļojuma.

Lasīt tālāk ...