Nora DeGold Ķemeru sēra dīķos un sēra ūdeņu mistiskās īpašības

SERADIKOSSSS 300Manu mīļo lasītāj! Kā vēstī senie maģijas traktāti, sēra avotiem un to ūdeņiem piemītot dziednieciskas un mistiskas īpašības.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Nora DeGold. Viena no sakrālākajām vietām dabā, par kuras svarīgumu vairums no mums pat nenojauš

izteka 300Senajos laikos viedie cilvēki zināja, ka viena no svētākajām un enerģētiski spēcīgākajām vietām dabā ir vieta, kur upe ietek jūrā vai okeānā. Vai vari iedomāties, cik Tu esi laimīgs cilvēks, ka dzīvo zemē pie pašas jūras! Jo ir tik daudzas zemes, kurās nav ne jūras, ne okeāna krasta...

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Nora DeGold. Par to, kā nekļūt par ļaunuma upuri?

EZERSL 300Jā, ja mēs prastu jau no pirmā skatiena vai pirmajā tikšanās reizē ar cilvēku pateikt, vai viņš ir labs vai ļauns, tad tici man, šodien, manu lasītāj, Tev nebūtu smagi jānopūšas, atceroties visu, kam dzīvē ir nācies iet cauri. Atskatoties uz savu dzīvi, Tu varētu gremdēties laimīgās atmiņās par savu pagātni. 

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Pokaiņu mīkla

a25Netālu no Dobeles, braucot pa Īles ceļu, uzraksts vēsta – Pokaiņi. Vieta, kas pēdējos gados satraukusi daudzu cilvēku prātus un kļuvusi par vienu no apmeklētākajām vietām Latvijā. Un katram par to savs viedoklis.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Kas sanesa Pokaiņos akmeņus ?

a24Pagājušā gadsimta 90. gados šīs vietas izpētei sāka pievērsties Latvijas Nacionālo vērtību apzināšanas fonda un Vides aizsardzības kluba aktīvisti. Ieklausīsimies, ko stāstīja senvietu pētnieks Ivars Vīks: ...”

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Sena svētvieta Pokaiņi

a23Pokaiņos atrodas arī vairāki kulta akmeņi. Zintnieki tiem devuši nosaukumus – Tēva akmens, Mātes akmens, Akmens Viesis, Čūskas akmens, Ziedu akmens, Dziednieka akmens, Auglības akmens. Lai atbrīvotos no nevēlamām īpašībām – naida, skaudības, bailēm, zintnieki iesaka pasēdēt akmens krāvuma vietā “Tīrītava”.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Zemūdens piramīdu noslēpumi

p84Tas, ka piramīdas atrodas Amerikas Roka ezera dzelmē, par to vairs šaubu nav. Taču kas tās varēja uzbūvēt pirms 10 tūkstošiem gadu, kad ezers vēl bija sauszeme?

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Stounhendža

a26Tā ir lielākā megalītu celtne, kas uzcelta II tūkstošgadē pirms mūsu ēras Lielbritānijā, Solsberijas tuvumā. Tās pamats ir milzīgas akmens plātnes un stabi.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Mistiskās pagātnes akmens celtnes

Viena no vislielākajām vēsturiskajām mīklām - tā ir piramīdu celtniecības tehnika. Vislielākās no dižajam Ēģiptes piramīdām, Heopsa piramīdas akmens bloki sver no 15 līdz 100 tonnām.Valdnieka atdusas vietā griesti ir veidoti no monolītas sarkana granīta plātnes, kas sver 70 tonnas. Šie milzīgi bloki ir savienoti sava starpā ar precizitāti, kas deviņas reizes augstāka par to, ar kuru apstrādāti akmeņi, kas sver trīssimt reizes mazāk, un kas tiek piedzīti viens otram mūsdienu celtnēs.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Babilonas torņa noslēpumi

a90Diezgan ilgu laiku zinātnieki uzskatīja teiku par Babilonas torni tikai par simbolisku leģendu par cilvēka uzpūtību. Tā bija, kamēr galu galā pagājušā gadsimta beigās arheologi, kas atbrauca no Eiropas, neatklāja precīzu Babilonas drupu atrašanās vietu. Simts kilometrus uz dienvidiem no Bagdādes daudzus gadsimtus slējās nedzīvi pakalni ar plakanām virsotnēm un kraujām nogāzēm. Vietējie iedzīvotāji uzskatīja tās par dabiskā cilņa detaļām.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Cik tad īstenībā ir gadu Sfinksai?

a89R.A. Švallers de Ļjubičs, slavens Ēģiptes arheologs-autodidakts, viņš un viņa meita, Lūsija de Ļjubiča parādīja ļoti dziļu svētas ģeometrijas un Ēģiptes kultūras izpratni. Sfinksas izpētes laikā Švallers de Ļjubičs īpaši interesējās par tās virsmas pārsteidzošo nodilumu. Tuvāk Sfinksas mugurai nodilums bija tik izteikts, ka veidoja līdz divpadsmit pēdām dziļas cirpes, un šis nodiluma tips pilnīgi atšķiras no citām Ēģiptes celtnēm.

Lasīt tālāk ...

PASAULES SVĒTVIETAS: Indijas vecākā svētvieta- Kurukšetra

KURUKŠETRAS VĒSTURE


Kurukšetra iespējams ir vispopulārākā svētvieta Indijā un vissenākā svētceļojumu vieta visā pasaulē. Kurukšetras nosaukums cēlies no cilts nosaukuma Kuru. Šī nosaukuma izcelsme un arheoloģiskie izrakumi neapšaubāmi apliecina, ka Kurukšetru bija ieņēmuši Ārieši. Klīst valodas, ka pilsēta ir tikpat sena kā Rigvēda, un tikusi saukta arī par Sarjanvatu.

Lasīt tālāk ...