Nora DeGold. Neliels noslēpums, kas spēj uzlabot materiālo situāciju un vispārējo dzīves līmeni

Nora DeGold naudas noslepums 300Mēs katrs gribam ne tikai dzīvot cilvēka cienīgu dzīvi, bet arī saņemt un baudīt to labāko, ko spēj sniegt materiālā pasaule. Es zinu, ka arī Tu vēlies izrauties no trūkuma, vēlies savu materiālo dzīvi redzēt skaistu un pilnībā nodrošinātu.
Tātad, lai kaut kas dzīvē sāktu mainīties, ir jāsāk ar to, ka jātiecas tikai uz labāko un kvalitatīvāko. Protams, sākumā neviens nevar atļauties nopirkt pašu labāko, taču centies tiekties tikai uz to. Bet kā pirmo, sāc iegādāties vislabāko pārtiku, jo tas ir pamatu pamats. Jo labāku, pilnvērtīgāku, kvalitatīvāku, ekoloģiskāku pārtiku sāk lietot cilvēks, jo labāk viņš sāk justies, jo labāka ir veselība, jo labāk darbojas smadzenes, kā rezultātā uzlabojas finansiālais stāvoklis.
Attiecībā uz naudu ir jāatceras, ka tās trūkst tālab, ka slikti darbojas smadzenes, savukārt labu smadzeņu darbību nodrošina uzturs. Kamēr cilvēks ēd neveselīgi un nepareizi, smadzenes nevar darboties pareizi un ar pilnu jaudu. Rezultātā viss dzīvē sāk burtiski šļūkt uz leju. Cilvēks var katru dienu iet uz baznīcu un lūgt Dievu, lai tas viņu padarītu bagātu, var izlasīt kaudzēm grāmatu ar gudriem padomiem utt., taču rezultāta nebūs. Starp citu, tiek darīts viss, lai cilvēki tiktu pieradināti pie zemas kvalitātes industriāli audzētiem produktiem, kuri piedevām pārpildīti ar dažādām ķīmiskām vielām, kuras burtiski bloķē, slāpē smadzeņu darbību un nodara organismam milzīgu postu. Tādas ēdienu receptes, kuras nodrošina pilnvērtīgu smadzeņu darbību, jau vienmēr tikušas turētas noslēpumā.
Nu ko, kad būsi to beidzot sapratis un sāksi ēst pēc iespējas pareizāk un veselīgāk. Un centies katru mēnesi vismaz vienu lietu bez pārtikas iegādāties pašu labāko. Jā, dzīves realitāte ir tāda, ka labas lietas nekad nav bijušas un nebūs lētas, taču lai arī ļoti reti, bet laiku pa laikam izdodas atrast arī kaut ko izcilu par īpašas akcijas cenām, kas ir neticami draudzīgas. Kad cilvēks sāk pirkt pašu labāko, ļoti ātri pienāk diena, kad viņš vairs nespēj izvēlēties zemas kvalitātes lietas. Tad smadzenēs burtiski kaut kas ieslēdzas un tās sāk darboties ar dubultu jaudu, lai atkal varētu tikt pie jaunām, skaistām un ekskluzīvām lietām.

Nora DeGold naudas noslepums 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold