Nora DeGold. Vai tā ir tiesa, ka patiesi materiāli bagāts var kļūt tikai tad, ja pārdod savu dvēseli Velnam?

Nora DeGold NVVVV 300Nu kurš gan šajā dzīvē negrib kļūt pa īstam materiāli bagāts, lai beidzot varētu piepildīt visus savus sapņus?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Naudas vārdi

Nora DeGold naudasvardiii 300Tāda nu reiz ir šī pasaule, ka bez naudas cilvēks nekur tālu nevar tikt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab visu dzīvi naudas ir par maz?

Nora DeGold NAUDDAAAAA 300Jā, nauda ir enerģija un īsts brīnumlīdzeklis, kas šajā pasaulē atver neskaitāmas durvis un padara mūsu dzīvi patīkamu, drošu, stabilu, unikālu un īpašu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā cilvēks visvairāk dzīvē atgrūž naudu? Kā to labot?

Nora DeGold NAUDAAAAAA 300Cilvēki var teikt ko grib. Kā jau zini, viņu domas un viedoklis mani neinteresē, jo man svarīgas ir tikai un vienīgi manas domas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Praktiskā tehnika, kas uzlabos attiecības ar naudu

nnnnnnjjj 300Jā, manu mīļo lasītāj, patīk vai nepatīk, bet mūsdienu modernajā pasaulē cilvēks bez naudas nekur tālu vairs nevar tikt. Jo tās naudiņas ir mazāk, jo mazākas ir iespējas un grūtāk risināmas problēmas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ar ko jāsāk, lai uzlabotu materiālo situāciju?

vvvvvvvvvbffgb 300Protams, tas ir tikai normāli un cilvēcīgi, ja gribi aizvien vairāk naudas un saproti, ka tikai ar veco labo mīlestību šajā pasaulē nekur tālu nav iespējams tikt. Ar ko tad būtu jāsāk?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai tiešām var sataisīt uz nabadzību? Neliela praktiskā tehnika

kkkkkppppppp 300Kamēr Tu vēl šaubies, strādā maģija vai nestrādā, kamēr nevari izlemt, mācīties maģiju vai nemācīties, tikmēr reālajā dzīvē maģijas mākslās zinoši cilvēki taisa līdzcilvēkiem uz nabadzību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold atklāj galveno noslēpumu, kā ātri kļūt bagātai

nnnnnnnnnnnnnnnnsssssss 300Pirms dodamies tālāk manā jaunajā literārajā gara lidojumā, atklāšu Tev, manu mīļo un centīgo lasītāj, kādu noslēpumu par naudiņu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs jāzina par naudas piesaistīšanu savam naudas makam? Kā pareizi atbrīvoties no sava vecā naudas maciņa?

MAKAMMMMM 300Cilvēki reti kad aizdomājas par to, cik ļoti daudz naudas maks var pastāstīt par savu īpašnieku un viņa attiecībām ar naudu. Ja godīgi, tad tas var pastāstīt un parādīt pilnīgi visu ainu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvoties no nabadzības programmām zemapziņā?

NABBBBBBBBBBBBBBBBBBBB 300Cilvēki var teikt cik grib, ka nauda nav svarīga un šajā pasaulē svarīgākas ir citas lietas, taču visi mani dzīves vērojumi ir sekojoši – pasaule ir iekārtota tā, ka viss, patīk mums vai nepatīk, sākas ar naudu, atduras pret naudu un arī beidzas ar naudu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas veido tavu finansiālo situāciju?

TTTTTTTTTTTTTTTTT 300Tu jau zini, ka nauda šajā pasaulē ir ļoti svarīga, jo tā atver gandrīz visas durvis.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Viens no ļoti svarīgiem iemesliem, kas atgrūž naudu

naudai ar herog 300Manu mīļo lasītāj! Es domāju, ka bieži esi meklējis atbildes uz jautājumu, kā vairot savu naudu, jo tāda nu reiz ir mūsu mazliet dīvainā pasaule – jo vairāk naudas, jo labāka un ērtāka ir tava dzīve.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Simbols, kas dod bagātību, uzplaukumu un iznīcina ļaunos spēkus

doddddddddddd 300Nu ko, manu mīļo lasītāj! Šoreiz gribu Tevi iepazīstināt ar ļoti spēcīgu simbolu, kas sastāv no pasaules visvecākajiem vēdiskās tradīcijas simboliem. Šādi kopā savienoti, tie dod iespēju iegūt bagātību, uzplaukumu un iznīcināt ļaunos spēkus.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Ko darīt ar pirkuma čekiem - dedzināt vai izmest? Kā tie ir saistīti ar tavu labklājību?

ceki 300Jā, ir vērts parunāt arī par čeku tēmu, jo ar tiem mēs saskaramies gandrīz katru dienu. Šajā rakstā runāšu par tiem gadījumiem, kad veicat pirkumus sev (nevis biznesa vai darba vajadzībām).

Lasīt tālāk ...

NAUDA. Nora DeGold. Kā cilvēks pats atgrūž naudu?

NAUDAAT 300Jā, manu mīļo lasītāj, nauda šajā materiālajā pasaulē ir tikpat svarīga kā Dievs un dažreiz ir pat vēl svarīgāka. Dažreiz tā vārda tiešā nozīmē ir dzīvības vai nāves jautājums, tālab nedzīvo ilūzijās, ka ar Dievišķo spēku un gaismu šeit ir pietiekoši.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Kur meklējams nabadzības cēlonis? Rituāls, kas atbrīvo no pašas nabadzības saknes jeb avota

atttt 300Es domāju, manu mīļo lasītāj, ka šī nabadzība un nabagu domāšana gan ģimenē, gan visā sabiedrībā tiek ieaudzināta jau no pirmajām dienām, ienākot šajā pasaulē.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Nora DeGold. Naudas kociņš

NKOCINS 300Šim savam mākslas projektam izvēlējos īpašu vietu. Fotogrāfijās redzamais koks ir veltīts visiem tiem drosmīgajiem un labajiem cilvēkiem, kuri kara laikos mūsu zemē slēpa, baroja un palīdzēja izdzīvot neskaitāmiem ebrejiem, kuri bija kļuvuši par genocīda upuriem.

Lasīt tālāk ...

Skaties Noras DeGold video - METODE, KAS DOD IESPĒJU ĀTRI ATTĪRĪT SAVU ZEMAPZIŅU NO NEGATĪVAJĀM PROGRAMMĀM, KAS ATGRŪŽ NAUDU

Ak, vecā mīļā un labā nauda, kas atver durvis uz skaistu materiālo dzīvi! Tu esi tā, kas spēj piepildīt visus sapņus, kuriem nepieciešama nauda! Cik gan bieži nākas nopūsties, ka ne visiem sapņiem pietiek naudas... Bet ir taču šajā pasaulē cilvēki, kuri var atļauties to visu, ko kāroju arī es. Vai esmu par viņiem sliktāks vai kaut kādā ziņā savādāks? Tur jau tā lieta, manu mīļo lasītāj, ka ar Tevi viss ir kārtībā. Esmu pārliecinājusies, ka visas šīs nelaimes rada tikai negatīvās programmas zemapziņā, kuras nemitīgi liek šķēršļus un atgrūž naudu no tavas dzīves. Bet nevajag noskumt, jo uzskatu, ka tas viss ir labojams! Ielūdzu noskatīties manu video šovu, kurā runāšu tieši par šo tēmu un vēl dalīšos ar ļoti efektīvu vēdisko metodi, kura dod iespēju pilnībā attīrīt zemapziņu no negatīvajām programmām. Vēl saņemsi naudas jeb Naudas Dievietes jantru (tas ir – burvīgu attēlu) un mantras, kuras būs lielisks palīgs mērķa īstenošanai. Ielūdzu Tevi savā radošajā pasaulē! Radi no jauna savu zemapziņu, lai tā naudas lietās turpmāk darbojas tavā labā!

test

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Vai tas kas ir galvā- tas ir makā?

tqytyyŠis jautājums varētu interesēt daudzus, Tik tiešām: vai augstu garīgumu iespējams savienot ar komfortablu eksistenci šajā pasaulē? Daudziem tas neizdodas.

Lasīt tālāk ...

NAUDA: Kā saņemt svētību un labvēlību no naudas?

Ja vēlaties, lai kāds cilvēks uzlabo savu materiālo stāvokli, gūst panākumus un sasniedz uzplaukumu, vizualizējot šā cilvēka tēlu.
1. Ja atrodaties blakus tam, kuram vēlaties novirzīt pārpilnības enerģiju, iztēlojieties, kā gaismas enerģija no vienotās Pasaules Saules piepilda jūsu sirdi. Un jūs to kā lāzera staru raidāt uz viņa auru.

Lasīt tālāk ...