Nora DeGold. Tehnika, kas palīdzēs zemapziņā saņemt atbildi uz sev svarīgu jautājumu

Nora DeGold atslegassss 300Cilvēka zemapziņa ir unikāla, jo tā zina pilnīgi visas mums interesējošās atbildes, bet pats interesantākais ir tas, ka caur zemapziņu mēs esam vienoti ar visiem cilvēkiem. Starp citu, maģijā pat ir zināmas metodes, kā var ieskatīties otra cilvēka zemapziņas noslēpumos. Nu bet to Tev kaut kad iemācīšu kādā savā pasākumā, jo domāju, ka Tev noteikti kaut kas tāds varētu interesēt. Jā, uzzināt noslēpumus, ko cilvēks slēpj no visiem, tas starp citu, savu reizi dzīvē var ļoti noderēt!
Nu ko, tātad ķersimies klāt pie nelielas meditatīvās tehnikas, kas palīdzēs saņemt Tev svarīgo atbildi. Ja gadījumā kaut kas ar pirmo reizi neizdodas, vajag atkārtot, jo nereti iesākumā no sevis ir jānoņem dažādi enerģētiskie bloki, lai ieskatītos savā personiskajā zemapziņā.

Tehnika

Šo tehniku Tev iesaku veikt nakts laikā jeb tūlīt pēc pusnakts, kad apkārt ir iestājies miers un nodarbēm ar sevi ir vismierīgākās, visspēcīgākās enerģijas. Ja naktī naktī darboties nav iespējams, tad tehniku veic ļoti agri no rīta, kad vairums cilvēku vēl nav pamodušies.

1. Iededz telpā tik daudz sveču, cik liek iekšējā sajūta, jo degošās sveces izveidos telpā atbilstošu atmosfēru un enerģiju, kas palīdzēs vislabāk izpildīt šo uzdevumu.
2. Iekārtojies ērti guļus vai sēdus stāvoklī un pilnībā atbrīvo savu ķermeni.
3. Iztēlojies, ka stāvi pie senas un noslēpumainas ieejas jeb alas, no kuras es iznāku ar degošu lāpu rokās un nostājos tavā priekšā melnās, mistiskās drēbēs.
4. Izstāsti man sev interesējošo jautājumu, uz kuru meklē atbildi.
5. Iztēlojies, kā es paņemu Tevi aiz rokas un mēs abi dodamies iekšā noslēpumainajā alā. Manā vadībā mēs dodamies tikai uz priekšu cauri milzīgajiem alas labirintiem.
6. Un te mēs nonākam pie kādām vecām, noslēpumainām durvīm. Es Tev iedodu šo durvju atslēgu, lūdzu tās atslēgt un doties tālāk iekšā vienai.
7. Tu atslēdz durvis un nokļūsti ļoti lielā, mistiskā telpā, kur sienas ir izgreznotas ar Tumsas dievību attēliem zelta rāmjos. Pie sienām deg lāpas, bet telpas vidū izklāts izsmalcināts un grezns paklājs. Tu doties uz priekšu un apsēdies uz šī paklāja.
8. Sēžot uz paklāja, Tu sāc gan dzirdēt, gan redzēt sava jautājuma atbildi. Ieklausies un ieskaties vēl vērīgāk! Jā. Tas, ko redzi un dzirdi, nav nejaušība – tā ir jau tik sen meklētā atbilde! Tāda nu tā ir.
9. Kad atbilde saņemta, iztēlojies, kā šajā mistiskajā telpā atkal esmu nostājusies Tavā priekšā un uzlieku abas rokas uz tavas galvas. Tieši tajā brīdi Tu sajūti milzīgu enerģiju, kas Tevī sāk ieplūst no manis, kā rezultātā Tu jau redzi un saproti, ko tālāk dzīvē iesākt un kā vislabāk pielietot saņemto atbildi.
10. Mistiskās alas telpa acu priekšā izgaist... Lēnām un dziļi ieelpo, izelpo un atver acis.

Nora DeGold atslegassss 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold