Nora DeGold. Kā ar saviem spēkiem var noņemt nolādējumu?

Nora DeGold skeletssnnn 300Smejies vai raudi, bet nolādējums ir tāda pati realitāte, kā Saule debesīs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Lāsta noņemšanas vārdi

Nora DeGold lllaastttt 300Ja cilvēkam tiek uzlikts lāsts, tā protams ir ļoti liela nelaime. Diemžēl lāsti nav tikai izdomājums un vecu ļaužu pasakas, tā ir neatņemama dzīves sastāvdaļa.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold nolādēšanas vārdi visiem, kuri veic enerģētisko kaitniecību

Nora DeGold galbkkkkkkk 300Ak, cik gan skaista būtu šī pasaule, ja tajā dzīvotu tikai Dievi un eņģeļi! Bet tā nu ir sanācis, ka uz vienas planētas dzīvo gan Dievi, gan eņģeļi, gan naivi cilvēki, gan pretekļi un nelieši, kuri ne tikai organizē dažādas nelietības, bet arī regulāri nodarbojas ar melno maģiju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē ieraudzīt zemē nomestu melnu spalvu?

Nora DeGold SPPLAAVA 300Jā, mēs dzīvojam tādā mazliet dīvainā pasaulē, kur burvestības un maģija sit augstu vilni. Jāatzīst, ka šajā jomā esam izcilnieki – mūsu mazā burvīgā pundurtautiņa šajā pasaulītē ir slavena ne tikai ar nepārspējamu skaudību un nenovīdību, bet arī ar savu melno maģiju.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā tiek sataisīts uz dzeršanu?

Nora DeGold PPPUDDDD 300Jā, gandrīz katrs no mums savu reizi iedzer kādu grādīgāku dzērienu. Ja tas notiek reti un tikai īpašos gadījumos, tad protams, alkohols nekādu lielo skādi nerada, pat otrādi – palīdz dziļāk ieskatīties tajos jautājumos, kuri prāta konstrukcijām ir sāpīgi, neizdevīgi vai nepieņemami.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ar kādu nolūku maģijā tiek izmantotas saspraužamās adatas un ko tās nozīmē? Ko darīt, ja konstatē nevietā nomestu saspraužamo adatu?

Nora DeGold addd 300Domāju, ka arī Tev dzīves laikā ir gadījies uzskriet virsū saspraužamajai adatai tādā vietā, kur tai patiesībā nebūtu jābūt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Sarkanās dzijas metode, kas atbrīvo dzīvi no enerģētiskajiem nosprostojumiem

SSSDDDZZZ 300Jā, manu mīļo lasītāj, tieši enerģētiskie nosprostojumi bremzē tavu dzīvi un veido neveiklas un bieži vien pat ļoti nepatīkamas situācijas. Droši vien Tev gribas zināt, no kurienes un kā tie rodas?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. 35 Pazīmes, kas liecina, ka esat kļuvis par melnās maģijas upuri un norāda, ka ir steidzami jāatbrīvojas no tās

melnajai mmmmm 3001. ja cilvēks sāk zaudēt savu spēku, jūtas vājš;
2. ja izzūd skaidrs apstākļu un notikumu redzējums dzīvē;

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā zināt, vai uz krūtīm nav uzlikts aptaisījums? Kā to noņemt?

Nora DeGold KRTTTTT 300Krūtis ir viena no skaistākajām, seksuālākajām sievietes ķermeņa daļām, tas ir sievietes zieds, viņas prieks un lepnums, viņas pašapziņas un seksualitātes simbols.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Efektīva metode, kā enerģētiski atbrīvoties no tiem, kuri atņem tavu gribu un nodarījuši Tev pāri

TIIIIIIII 300Domāju, ka arī Tev, manu mīļo lasītāj, šajā dzīvē ir bijis līdzīgi kā man - no laika gala esi ticējusi patiesai draudzībai, cilvēcībai, sapratnei, mīlestībai utt., tālab esi devusies pie cilvēkiem ar atvērtu sirdi, lai ar tiem draudzētos.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā maģijas rituālos enerģētiski neko nesalaist greizi?

Nora DeGold BBBUR 300Es domāju, ka noteikti arī Tu dzīvē uz savas ādas esi izbaudījusi, cik patiesībā spēcīgi darbojas maģija.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā apturēt cilvēkus, kas apzināti spēlējas ar tavu likteni un šajā spēlē nespēj apstāties?

NDGGGGGGG 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēs katrs esam nākuši šajā pasaulē, lai darītu diženus darbus un lai nestu savu ieguldījumu progresam un attīstībai jeb cilvēces evolūcijai.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. 9 galvenās pazīmes, kas liecina, ka cilvēkam ir uzlikta melnā maģija

MMAGIJAI 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, šoreiz atkal parunāsim par veco, labo melno maģiju. Nu jā, cilvēki ir tādi, kādi nu ir.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir kapu melnā maģija? Pazīmes, kas liecina, ka pret cilvēku ir sataisīta kapos melnā maģija

kapi 300Kā jau zini un kā vēsta arī senie maģijas traktāti, nav un nevar būt nekā šausmīgāka par melno maģiju, kas sataisīta kapos, jo kapi ir tiešais portāls uz mirušo jeb nāves valstību.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir enerģētiskais uzbrukums un kādas pazīmes par to liecina

arddddddd 300Manu mīļo lasītāj! Šajā rakstā tiksim skaidrībā, kas tad īsti ir enerģētiskais uzbrukums.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā uzlikt augstāko enerģētisko aizsardzību savai ģimenei un sev nozīmīgiem cilvēkiem?

aizsardzibaii300Manu mīļo lasītāj! Es domāju, ka nav nejaušība, kālab ar kādu Tev tuvu cilvēku šobrīd vai pagātnē ir noticis kaut kas nepatīkams.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai tiešām ar maģijas lellēm var ietekmēt otru cilvēku un pat atņemt tā gribu?

basuraaaa 300Manu mīļo lasītāj! Jau agrā jaunībā es biju dzirdējusi par maģijas lellēm, ar kuru palīdzību varot ietekmēt cilvēkus, bet, ja godīgi, šo leļļu spēkam līdz galam tā arī neticēju.

Lasīt tālāk ...