ČAKRAS (dievisķās): Kas ir Kundalīni?

Tā ir garīga enerģija, kas snauž mūsu mugurkaulā. Kundalīni - tas ir "čūskas" spēks jeb aizmigusi čūska, kas saritinājusies trīsarpus apļos un guļ muladharas čakrā, mugurkaula pamatnē. Kad Kundalīni atmostas, šī enerģija ceļas augšā pa kanālu, kas atrodas mugurkaulā, līdz galvai. Tā iekļūst čakrās un sasniedz kroņa čakru. Var teikt, ka tā ir pati fundamentālākā Visuma enerģija.

Šīs enerģijas atmodināšanas pirmais solis ir dažādu spēju (pārdabisku) iegūšana, kas pārspēj citu cilvēku varēšanu. Pamatā, Kundalīni atmošanās nozīmē, ka visi dziedinošie kanāli un čakras ir atvērtas, un Jūs varat piekļūt Zemes enerģijai.
Kundalīni enerģiju dēvē arī par „Kundalīni Uguni". Enerģija pilnībā izskrien caur visu ķermeni, caur "galveno enerģijas kanālu", un iziet caur Kroņa Čakru.
Kundalīni ir mūsu galvenais dzīvības spēks, galvenais evolūcijas virzītājspēks, absolūta, kas mīt cilvēka ķermenī. Kundalīni sauc par čūskas spēku un attēlo čūskas veidā, kas saritinājusies mugurkaula pamatnē.

Patiesībā Kundalīni - ir cilvēka smadzenēs mītošs spēks, ko aktivizē čakras. Parasti to izjūt mugurkaula pamatnē, pirmajā čakrā. Kundalīni nav mistiska čūska, Kundalīni ir- galvenais psiho-bioloģiskais spēks. Tā ir dzīvinoša un dzīvības spēkus barojoša enerģija, tā atmodina mūsu ķermeni un apziņu. Kundalīni ir klāt vienmēr, barojot visu cilvēka enerģētisko sistēmu, liekot dzīvības enerģijai pastāvīgi cirkulēt.
Lielākajai daļai cilvēku Kundalīni aktivitāte ir zemi izteikta, tomēr kaut necik šīs enerģijas mūsos ir vienmēr. Salīdzinot ar ūdens straumi, var teikt, ka cilvēku vairākumam Kundalīni darbojas kā maza dārza lejkanna, bet patiesais Kundalīni spēks ir salīdzināms ar Niagāras ūdenskrituma neizmērojamo jaudu. Kundalīni absolūtā potenciāla apjomi ir neaptverami.

Kundalīni atmostoties, nostiprinās cilvēka enerģētiskās sistēmas kanāli un ķermenis tiek sagatavots Kundalīni plūsmas palielināšanai. Kundalīni meditācija stimulē vēl lielāku Kundalīni aktivitāti, palielinot šī spēka intensitāti. Kad ķermeņa un enerģijas kanāli ir sagatavoti, cilvēks var tikt galā ar lielāku Kundalīni aktivitāti. Kad apziņa kļūst spējīga labāk fokusēties un koncentrēt uzmanību, enerģija sāk kustēties. Tāds arī īsumā ir Kundalīni darbības princips.

Kundalīni enerģija var palielināties dažādos veidos. Tas var notikt lēnām, gandrīz nejūtami un ilglaicīgi. Pakāpeniski, bet pārliecinoši palielināsies enerģija un domāšanas asums. Tas var notikt posmos, starp kuriem jūs sajutīsiet siltu enerģētisku straumju virzīšanos augšup pa mugurkaulu.
Bet Kundalīni var pieaugt arī pēkšņi, bez brīdinājuma, ar neaptveramu intensitāti. Kundalīni enerģija var satricināt mugurkaulu, kā neciešami karsta zibens šautra, uzspridzinot čakras, kā dinamīta lādiņa skartas alas. Tādi gadījumi var izsaukt šausmas un dezorientēt cilvēku, tieši šī iemesla dēļ arī radušies draudīgi un drūmi stāsti par Kundalīni.
Kundalīni enerģija var skart un pārpildīt pat visstiprākos un sagatavotākos cilvēkus. Vienīgais, ko jūs varat izdarīt, kad Kundalīni ar neredzētu spēku sāks kustēties jūsu ķermenī, ir ļauties notiekošajam. Nemēģiniet pretoties. Kundalīni enerģija ir stiprāka par jebko, ar ko jums ir nācies saskarties.

Kundalīni palielināšanās ir ilgstošs, vērienīgs process. Citiem vārdiem, jūs varat virzīties Kundalīni enerģijas palielināšanas virzienā, bet nevarat precīzi apjaust, kā un kad tas notiks. Tā kā Kundalīni ir bāzisks psiho-fizioloģisks spēks, katrs to kaut reizi ir izjutis. Parasti tas notiek pēkšņas iedvesmas brīžos vai orgasma laikā.
Sajūta, ka tu krīti tukšumā vai zaudē kontroli pār sevi, ekstāzes viļņi orgasma laikā - ir Kundalīni seksuālās izpausmes, teiksmainu sapņu momentos, kad pasaule liekas īpaši skaista un brīnišķīga.

Vingrinoties, jūs varēsiet palielināt savu spēju uztvert augošo Kundalīni plūsmu un stimulēt šī spēka vairošanu. Čakras un galvenie enerģijas pieturas punkti gūs arvien lielāku spēku un aktivitāti, ar katru dienu atveroties arvien vairāk, brīžos, kad Kundalīni straume cirkulēs jūsu ķermenī.

Vēlme trenēties un meditēt arī ceļas no Kundalīni. Tieši šis spēks virza mūs uz priekšu, liek attīrīt ķermeni un nostiprināt apziņu. Daudz kas mainās, palielinoties Kundalīni. Jūs jūtaties spēcīgāki, dzīvāki, aug jūsu sajūtu asums. Jūtas ir saistītas ar čakrām, bet, kad vairojas Kundalīni spēks, uzlabojums skar visus orgānus un līmeņus.
Barība kļūst garšīgāka, kļūst vieglāk uztvert smalkos aromātus, krāsas rādās dzīvākas un spilgtākas, pieskārieni izjustāki, mūzikai parādās telpa un apjoms un tā tālāk. Pasaule kļūst dzīvāka un daudz jutekliskāka.

Līdz ar Kundalīni enerģijas augšanu, palielinās jūsu vispārējais enerģijas līmenis. Jūs atklāsiet, ka varat paveikt sarežģītākus garīgos uzdevumus ar mazāku noguruma pakāpi. Turklāt jūs, iespējams atklāsiet, ka vienkārši ar gribas piepūli varat iesaukt sevī papildus enerģiju, kad tas ir patiešām nepieciešams.

Ir klasiskas somatiskas parādības, kam bieži seko Kundalīni kustība. Visbiežāk sastopamā ir siltuma izjūta mugurkaula pamatnē. Šīs izjūtas var būt visai patīkamas, bet dažreiz jums var likties, ka jūs it kā sēžat uz kaut kā karsta. Bieži šīm izjūtām seko ļoti spēcīga seksuālā vēlme.

Kundalīni meditācijas izpildes laikā bieži saskaras ar tādu parādību kā mugurkaula vibrācijas. Mugurkauls sāk raustīties, strauji un asām kustībām kā vibrators. Beigu beigās kustība mugurkaulā pilnībā izzūd.

Viena no visbrīnumainākajām Kundalīni izraisītajam izjūtam ir pēkšņs enerģijas uzplaiksnījums, kas virzās augšup pa mugurkaulu, bieži, paceļoties, tas kļūst arvien spilgtāks un krāsaināks. Tā ir sava veida iekšējā uguņošana. Parasti šajos brīžos cilvēks jūtas priecīgs, viņš piedzīvo apziņas paplašināšanos un miera sajūtu. Tās ir svētlaimīgas un neaprakstāmas sajūtas.
Kad tas notiek, ir jākoncentrē sava uzmanība, jāmeditē un jādara tā, lai tas kļūtu jums par kaut ko lielāku, nekā vienkārši izjūtas. Tā rīkojoties, jūs varat ar prāta piepūli ieskatīties Kundalīnī spēkā, uz ilgu laiku iegūstot apziņas skaidrības, izjūtu asuma, dzīvības spēka un dzīvesprieka sajūtas.

Kundalīni process, tāpat kā dziļa meditācija, nedaudz satricina neapzinātā nogulsnes un atklāj cilvēkam neredzētas psihiskās parādības. Doma, ka Kundalīni augšana spēj izcelt no apziņas dzīlēm visus netīrumus, ir patiesa. Nodarbojoties ar meditāciju, jūs varat atklāt, ka jūsu apziņā uzpeldošās lietas ir ne visai patīkamas .
Nav iespējams pilnībā pamodināt Kundalīni spēku, nešķērsojot šos apziņas purvus. Tas notiek tāpēc, ka mums visiem ir savas bailes, tieksmes, novirzes un dziļi apziņā apslēptie labirinti, caur kuriem mums visiem ir jāspraucas cauri. Kundalīni atklāj visu to, jo tā ir tīrās apziņas un enerģijas izteiksme.
Tā ir kā tumšu alu apmirdzoša spilgta gaisma. Ja alā ir netīrumi, tie kļūs redzami. Katram ir kādi apziņas netīrumi, no kuriem nepieciešams atbrīvoties, un, kad Kundalīni aktivitāte jūsos pieaugs, jums nāksies satikties ar jūsu personīgajām problēmām.