Nora DeGold. Atbrīvojies no dzimtas karmas

300 NABAIIIIIIIAicinu Tevi likt lietā šo manu autordarbu, lai tas Tev palīdz sakārtot attiecības ar dzimtas negatīvo karmu un palīdz no tās atbrīvoties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai karma ir maināma un kā to var izmainīt?

karmaaaaa300Manu mīļo lasītāj! Tu jau noteikti zini, kas ir karma. Tiek uzskatīts, ka karmu veido mūsu iepriekšējo dzīvju labie un sliktie darbi, tātad visa šī dzīve izriet no mūsu karmas.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Tu pats veido savas dzīves notikumus

UFHDJHAJAJIt kā vienkārš, tomēr no pirmā acu skatiena šķiet apšaubāms. Vai tad mēs paši sev ievadām kādas slimības vai nepatikšanas ģimenē un darbā, nekārtību valstī vai ekonomisko situāciju pasaulē? Liekas, ka nē. Bet tas tikai tā liekas, patiesība ir cita. Mēs paši esam visu labo un slikto notikumu cēlonis.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Uzzini savu karmisko iemiesošanos

s109Tibetas budistu lamas uzskata, ka dvēsele cilvēka ķermenī iemiesojas līdz deviņām reizēm. Katra iemiesošanās reize piepildīta ar karmisku pārbaudījumu, kas cilvēkam jāiztur. Karmiskais nospiedums redzams cilvēka raksturā, mīlas attiecībās, vispārējā veselības stāvoklī.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (1. daļa)

P1Kas meklē, tas vienmēr atrod. Uzdodot sev jautājumus, mēs vienmēr atrodamies atbilžu meklējumos. Kādēļ es vēlos vienu, bet notiek gluži kas cits? Kas būtu jādara, lai viss būtu tā kā es gribu? Savstarpējās attiecības starp tuviniekiem, draugiem un darījumu attiecības. Dažkārt tiek saņemtas atbildes, bet no tā jau jautājumu nekļūst mazāk – rodas jauni.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (2. daļa)

pppIespēja radīt šo pasauli un izmainīt to jau sākotnēji bija ielikta pašā cilvēkā. Vienu lietu daba necieš: slinkumu – „zem guloša akmens ūdens netek”. Tikai vēlēšanās izmainīties ir par maz, nepieciešams zināt. Zināt to, ko un kā vajag mainīt. Šeit lieti noderēs informācija par smalkajiem ķermeņiem.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (3. daļa)

P2Aprakstītie ēteriskais, astrālais un mentālais ķermeņi ietekmē arī trīs ārējos. Ja cilvēks strādā ar šiem ķermeņiem, tad viņš uzlabo arī ārējos, t.i. attīra arī savas garīgās struktūras.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (4. daļa)

P3Enerģija cilvēka organismā sadalās pa čakrām un enerģētiskajiem kanāliem. Enerģētiskajos kanālos, tāpat kā čakrās, var rasties aizsprostojumi – tas ir piepildījums ar negatīvu enerģiju, kuru cilvēks vai nu rada pats, vai saņem no ārpuses. „Netīrā” enerģija, nonākot orgānos, pakāpeniski tos sagrauj. Ja negatīvās enerģijas un informācijas nav daudz, organisms pats tiek ar to galā.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (5. daļa)

P4Pozitīvās enerģijas pārpilnība – garīgums, harmonija, mīlestība, altruisms, žēlsirdība, līdzjūtība, labestība un gaišas domas – nonāk pozitīvās enerģijas bankā, veicina Kosmosa evolūciju un, kā procentus, cilvēka pozitīvās karmas uzkrāšanos. Un jau ne viens vien sargeņģelis palīdz taisnai dzīvei, bet tūkstoši eņģeļu ir ap cilvēku. Līdzīgs pievelk līdzīgu ģeometriskā progresijā.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (6. daļa)

P5Tumsai drīz pienāks gals, un tā savā agonijā cenšas nodarīt pēc iespējas vairāk ļaunuma. Kad uz Zemes iestāsies Gaisma, Tumsai būs jānorēķinās par visu padarīto, tādēļ tā cenšas šo laiku attālināt.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (7. daļa)

P6Cilvēkiem ar atvērtu čakru mīlestības vibrāciju izstarojums ir pastāvīgs ne tikai uz saviem tuvajiem, bet arī apkārtējā telpā. Un tāds cilvēks, tik cik atdod ļaudīm, visai sabiedrībai, tik mīlestības arī saņem atpakaļ. Pašlaik ļaudīm tā nepietiek šīs enerģijas, ka tad, kad tie sastop to dāsni sniedzošu cilvēku, viņi ir gatavi viņa dēļ kalnus gāzt.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (8. daļa)

P7Mūsdienu pasaules traģēdija ir tā, labais un ļaunais atrodas blakus, bet to vibrācijas ir atšķirīgas. Tāpēc nelaime vienmēr uzmeklē to, kas dažkārt pats to nezinot, ar savām bailēm un neticību, pavājina savu garīgo imunitāti, pievelk to situāciju, no kuras baidās.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (9. daļa)

P8Izplatītais uzskats, ka vide rada mūsu prāta uzbūvi, rodas mūsu iekšējās dzīves īsteno norišu nezināšanas dēļ. Ne jau vide veido cilvēka prātu, bet cilvēks karmas iespaidā dodas uz to vidi, kas atbilst viņa nosliecēm. Pierādījums ir cilvēki, kuri jau no bērnības krasi atšķiras no savas vides.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (10. daļa)

P9Jaunībā bieži mēdz būt tādas aizraušanās, dažkārt kaislīga mīlestība, bet bez atbildes jūtām. Bet tāda mīlestība negaidīti var rasties arī briedumā, un te cilvēks var nelabojami kļūdīties. Ir gadījumi, kad šie cilvēki ir bijuši kopā kādā no iepriekšējiem iemiesojumiem un stipri mīlējuši viens otru, bet tad viens otru ir nodevis, samīdījis mīlestību.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (11. daļa)

P10Dažkārt cilvēkam tiek dots laiks, tiek dota iespēja laboties. Ja no agras bērnības audzināšana ir bijusi pareiza, tad arī karmiskā atriebība būs maigāka un karmiskais iznākums tiks attālināts. Bet, ja bērns dzimis ģimenē, kur nav pievērsta uzmanība, viņa negatīvajām īpašībām, kuras izpaužas pirmajos dzīves gados, tad acīmredzot, nav nekādu iespēju pirms laika izmainīt šos trūkumus.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (12. daļa)

P11Šis likums darbojas dažādās mūsu dzīves jomās. Viens ir jāsaprot – par visu ir jāmaksā. Ja jūs gribat, lai cilvēki būtu labi pret jums un palīdzētu, vispirms atdodiet tiem savu labestību un mīlestību un tad saņemiet visu, kas jums nepieciešams. Vieglāk ir visus vainot cietsirdībā un nežēlībā.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (13. daļa)

P12Karmiskajā ķermenī bija ierakstīti visi notikumi, kurus viņiem bija jāpārdzīvo kopīgi, karmisko uzdevumu izpildei. Un bērni, kuriem bija jānāk pasaulē, arī nebija nejauši. Sanāk, ka kļūdas gadījumā viņš zaudē savu likteni, dzīve kļūst haotiska, nekārtīga un bērni nav tādi, kā gaidīts, un arī viņiem vēlāk dzīvē neveicas.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (14. karma)

P13Kad ģimenē piedzimst bērns ar smagu iedzimtu kaiti, viņa karmas atstrādāšana notiek pēc pilnas programmas. Tā vienmēr ir ļoti smaga karma – ar šo slimību ierobežo dvēseles iespējas izpaust savas negatīvās īpašības. Tādā veidā pasaule tiek pasargāta no briesmīga cilvēka, kas varētu sagādāt citiem daudz bēdu.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (15. daļa)

P14Ne vienmēr tādas programmas tiek dotas ar atklātu tekstu. Tie var būt vienkārši vārdi, saistīti garāmejot un tūlīt aizmirsti, bet daudzu cilvēku zemapziņā esošas agresijas pilni, kas kļūst par graujošu spēku. Bet izteiktu vārdu atpakaļ nedabūsi. To der atcerēties pavisam nopietni.

Lasīt tālāk ...

KARMA: Par auru, čakrām, karmu un kosmiskiem likumiem (16. daļa)

P15Vienkārši, ne visi zināja šos speciālos paņēmienus, kas deva šiem produktiem ārstnieciskas īpašības. Nezināja, ka tur darbojas vienkāršs domu, vārda spēks.

Visas reliģijas iesaka pirms ēšanas Dievu lūgt. Tas nav nejauši. Cilvēks lūgšanas laikā kaut nedaudz sevi attīra.

Lasīt tālāk ...