- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 15. maija līdz 21. maijam (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāmi gan priecīgi, gan dramatiski notikumi. Ja skatīsies uz dramatiskajiem notikumiem kā uz aizraujošu bezmaksas drāmas izrādi, tas palīdzēs saprast, ka visa mūsu dzīve savā ziņā ir viena liela teātra skatuve.

VĒRSIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Vērsim paļauties tikai un vienīgi uz savu iekšējo sajūtu. Ir beidzot jāsāk ticēt sev, jo akla ticība citiem nevar novest ne pie kā cita, kā kārtējās vilšanās.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka Dvīņiem gaidāma ļoti jauka un patīkama nedēļa. Cik skaisti rotājas un mīļi silda Saulīte debesīs, tikpat skaista, mīļa, patīkama un gaiša būs gaidāma nedēļa.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzim būs iegriezusies sen gaidītā veiksmes enerģija. Tad nu zvaigznes to iesaka likt lietā un gūt panākumus visās dzīves jomās.

LAUVA
Šonedēļ zvaigznes iesaka īpaši uzmanīties no skauģiem un sargāt visu, kas ir dārgs un svēts, lai skauģi to nenoskaustu.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunava sāks savu jauno dzīvi, kas ir un būs veiksmīga, laimīga, mīlestības un bagātības caurstrāvota. Viss vecais ir palicis pagātnē. Jaunava apjautīs, ka noticis liktenīgs likteņa pagrieziens, kas dzīvi ir padarījis izsmalcinātu, skaistu un veiksmīgu.

SVARI
Šonedēļ zvaigznes iesaka Svariem īpaši uzmanīties no melnās maģijas uzbrukumiem, jo tie solās būt ļoti intensīvi. Taču tālab nevajag ieķert kreņķi, jo šonedēļ ir īstais laiks, lai visu melno maģiju veikli atdotu atpakaļ tās autoriem. Ja Svari maģiju vēl neprot, tad ir pēdējais laiks to apgūt, lai liktu lietā savas dzīves aizsardzībai un harmonijai.

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpioniem gaidāms liels enerģijas pieplūdums. Līdz ar to spēka pietiks visam un šonedēļ tiks paveikts neticami daudz.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim gaidāma dažādiem notikumiem un pārsteigumiem bagāta nedēļa. Notiks tieši tas, ko Mežāzis būs gaidījis vismazāk, savukārt cerētajam un gaidītajam notikt nebūs lemts.

STRĒLNIEKS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Strēlniekam jābeidz pārdzīvot par to, kas nav un nenotiek. Ir pienācis pēdējais laiks novērtēt to, kas notiek dzīvē, un gūt no tā baudu un prieku.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šī Ūdensvīram ir ļoti piemērota nedēļa, lai liktu lietā savas zināšanas un prasmes melnajā maģijā. Visi veiktie rituāli būs veiksmīgi un nostrādās vēl ātrāk, nekā Ūdensvīrs spēj aptvert.

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivis ļausies dzīves straumei, kura nesīs tieši pretī laimei un panākumiem. Līdz ar to gaidāma īpaši skaista, veksmīga un harmoniska nedēļa, kas nesīs daudz prieka un patīkamu pārsteigumu.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold