- nedēļas horoskopi

Noras DeGold nedēļas horoskopi no 8. maija līdz 14. maijam (2017)

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 300AUNS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāms ļoti nopietns melnās maģijas uzbrukums, tomēr aicina šajā sakarā neieķert lielu kreņķi un ņemt talkā melno grāmatu, lai ar vērienu varētu visu melno maģiju atsist atpakaļ saviem nelabvēļiem.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ laiks pievērsties savu finanšu sakārtošanai. Naudas par maz ir tālab, ka tā aplikta ar melno maģiju. Ja gribi kļūt bagāts, tad vajag atbrīvoties no uzliktās maģijas un jābeidz to šķiest priekš citiem!

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Dvīņiem ir jāpieņem lēmums, kad beidzot atdot reiz neglīti iegūto naudu un mantu, lai beidzot varētu atbrīvoties no nolādējuma, kas nes vienu nelaimi pēc nākamās.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzim laiks atdod visus parādus, kuri kaut kādu iemeslu dēļ vēl nav atdoti. Šie parādi dzīvei nenes svētību, jo tas, kurš gaida parāda atdošanu, lādās dienu un nakti.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka Lauvai jābeidz rūkt par to, cik ļoti sliktā zemē dzīvo. Tā vietā laiks rīkoties un izpost no valdnieka troņa visus, kuri ir Lauvas sliktā garastāvokļa vaininieki.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šī Jaunavai būs īpaši veiksmīga nedēļa, jo pilnīgi viss ies kā no rokas un visam, ko Jaunava darīs, būs gan paša Dieva, gan Velna kunga svētība.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem nāksies aizdomāties, kādu dzīvi tie dzīvo. Vai tai maz ir jēga un cik tā ir saskaņā ar Svaru patiesajām sirds vēlmēm?

SKORPIONS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Skorpionam laiks atvadīties no visiem aizspriedumainajiem un bailīgajiem ļautiņiem, kuri bremzē visu Skorpiona dzīvi.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzis būs ne tikai apmierināts ar savu dzīvi, bet arī spēs to izbaudīt nesteidzīgi un no visas sirds.

STRĒLNIEKS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Strēlniekam nolikt malā savu loku ar bultām un kārtīgi atpūsties, jo laiks uzkrāt jaunus spēkus jaunam dzīves cēlienam. Tajā bultas atkal būs jāliek lietā!

ŪDENSVĪRS
Šonedēļ zvaigznes Ūdensvīram neiesaka izdot pat vienu eiro citu vajadzībām, tikai savām. Jo kā tad Ūdensvīrs domā iekrāt naudu vai beidzot nopirkt sen kārotu lietu, ja nauda priekš citiem tiek vienkārši izmētāta pa pasauli?

ZIVIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Zivīm jābūt tik piesardzīgām un uzmanīgām, kā vēl nekad, jo melnās maģijas uzbrukumi birs no visām pusēm kā no pārpilnības raga.

NEDELAS HOROSKOPI JJJ 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold