- nedēļas horoskopi

Noras DeGold raganiskie nedēļas horoskopi no 9. janvāra līdz 15. janvārim (2017)

NEDELAS HOROSKOPIIII 300AUNS


Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Aunam gaidāma mierīga un harmoniska nedēļa. Tas būs jau sen gaidīts visaptverošs miers, kas ar savu spēku un enerģiju izlīdzinās visus dzīves negludumus un liks uz visu paraudzīties filozofiski.
Ļoti piemērota nedēļa meditāciju praksēm.

VĒRSIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vērsim gaidāmi daudzi sirdij tuvi darbiņi, kas labi padosies un ies kā no rokas. Šī būs darbīga un veiksmīga nedēļa, tālab droši var ķerties klāt arī tiem atliktajiem darbiem, kuri līdz šim šķituši nepaveicami. Dīvainā kārtā arī tie tiks padarīti.
Ļoti piemērota nedēļa visa veida maģijas rituāliem.

DVĪŅI
Zvaigznes vēsta, ka šī ir īpaši piemērota nedēļa, lai Dvīņi pārdomātu attiecību jautājumus ar pretējo dzimumu. Jābeidz skriet ar galvu sienā! Laiks apstāties, lai pārvērtētu notiekošo attiecību sfērā, jo pienācis laiks kaut ko mainīt. Labāk to laikus darīt pašam, nekā gaidīt, kad savas korekcijas ienesīs dzīve vai citi spēki.
Ļoti piemērota nedēļa mīlas maģijas rituāliem.

VĒZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Vēzim ieteicams pārskatīt savas attiecības ar naudu, lai izbeigtu muļķīgos un liekos izdevumus, kuros nemanot ir notērēta jau vesela bagātība. Runājot līdzībās, pārāk daudz naudas ir bērts kā caurā maisā. Laiks šo naudu ieguldīt sevī, lai pilnveidotos un apgūtu ko jaunu, jo tas nākotnē atmaksāsies un sevī ieguldītais nāks atpakaļ simtkārtīgi.
Ļoti piemērota nedēļa apcerei un pārdomām.

LAUVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Lauva ieraudzīs un izvērtēs savu publisko tēlu. Vai uz dzīves skatuves stāv varenais zvēru karalis, bet varbūt Lauva jau kļuvis par nožēlojamu suņuku ar ierautu asti, kuru visi dzenā un izrīko? Ieraudzītais un saprastais neatstās Lauvu vienaldzīgu, tas liks sevi radikāli mainīt attiecībās ar līdzcilvēkiem un apkārtējo pasauli.
Ļoti piemērota nedēļa, lai liktu lietā savu iztēli.

JAUNAVA
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Jaunavai spēcīgi mainīsies attieksme pret naudas jautājumiem. Jaunava sakārtos aizlaistās attiecības ar naudu, sāks atkal to pielūgt kā visvareno Dievu un mīlēs to vairāk par visu šajā pasaulē. Par šo uzticamo mīlestību un pielūgsmi nauda būs dziļi pateicīga un turpmāk tik dāsni svētīs Jaunavas naudas maku un bankas kontu, ka Jaunava vairs nespēs to visu notērēt.
Ļoti piemērota nedēļa naudas godināšanas rituāliem.

SVARI
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Svariem laiks pārskatīt attiecības ar līdzcilvēkiem. Laiks beigt draudzību un kontaktu uzturēšanu ar cilvēkiem, kuri nav patiesi draugi un īstenībā ir tikai liekuļi, kas zog Svaru laiku un citus labumus. Zvaigznes saprot, ka tāda nu reiz ir dzīve – pienāk diena, kad nākas šķirties no daudziem, kuri agrāk likās tev svarīgi, jo agrāk vai vēlāk atveras acis un nākas ieraudzīt, ka tās ir bijušas pavisam nožēlojamas dvēseles.
Ļoti piemērota nedēļa, lai ar meditāciju palīdzību izvērtētu savu dzīvi.

SKORPIONS
Šonedēļ zvaigznes Skorpionam iesaka būt pašam un izbeigt spēlēt lomas, pārstāt izlikties labākam, nekā ir patiesībā. Lai pasaule ierauga Skorpiona patieso dabu! Zvaigznes vēsta, ka pateicoties tam, Skorpions iegūs līdzcilvēku cieņu par uzdrīkstēšanos būt atklātam, īstam un patiesam. Protams, nelgas novērsīsies, bet kuram gan viņu draudzība un cieņa ir vajadzīga? Galu galā visi nelgas ir kā smirdīgi sūda gabali, kuri māk tikai smirdēt un visu sabojāt. Un cik labi, ja šie sūdi nav jāvāc savām rokām un tie paši protas pamest Skorpiona dzīvi!
Ļoti piemērota nedēļa pārdomām un meditācijām.

MEŽĀZIS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Mežāzim laiks aizdomāties par savu ģimenes dzīvi. Vai tā tiešām ir tas, ko vēlas pats Mežāzis? Vai tradicionālā ģimenes dzīve nav kļuvusi par Mežāža lielāko cietumu jeb būri, kurā tas smok un burtiski izkalst kā vīstoša puķe. Zvaigznes atgādina, ka zīmogs pasē jau nav šķērslis, lai ļautos savai sirdij un darītu šajā pasaulē to, ko vēlas patiesībā. Laulātajam nāksies pieņemt faktu, ka Mežāzim ir tiesības dzīvot savu dzīvi saskaņā ar sevi.
Ļoti piemērota nedēļa apcerei un meditācijām.

STRĒLNIEKS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Strēlniekam nedaudz apstāties un pārvērtēt savus mērķus, uz kuriem jau ir notēmētas Strēlnieka dižās un asās bultas. Vai tiešām šie mērķi rezonē vienā vibrācijā ar Mežāža sirdi, jebšu Mežāzis atkal ir iekritis līdzcilvēku lamatās, noticot, ka tie ir tie patiesie Mežāža dzīves mērķi?
Ļoti piemērota nedēļa praktiskajai maģijai.

ŪDENSVĪRS
Zvaigznes vēsta, ka šonedēļ Ūdensvīram atkal laiks iegriezties kapsētā neatkarīgi no tā, vai tur guļ senči, vai tā ir Ūdensvīra iecienītā rituālu vieta. Šoreiz laiks apmeklēt kapsētu, lai ziemas aukstumā un klusumā sev atgādinātu, ka tālā nākotnē arī Ūdensvīra kapu kopiņa pacelsies blakus visām pārējām. Šonedēļ tieši kapsēta ir īstā vieta, lai uzdotu sev jautājumu, kālab par spīti ierobežotajam dzīves laikam Ūdensvīrs daudzos dzīves jautājumos nedzīvo saskaņā ar savu sirdi. Kālab Ūdensvīrs atsakās no tā, pēc kā ilgojas un izmisīgi sauc viņa sirds? Kālab daudzās dzīves jomās samierinās ar surogātu, nevis bauda patiesas vērtības?

ZIVIS
Šonedēļ zvaigznes iesaka Zivīm nebūt sīkumainām un nekrāmēties ar lietām, kuras patiesībā jau sen krīt uz nerviem. Laiks beigt savu dzīvi izniekot sīkumos, savu uzmanību jākoncentrē uz ko lielāku un dižāku! Īstais laiks, lai ķertos klāt darbiem, kuri kaut nedaudz padara šo pasauli labāku un pietuvina to savai gribai un redzējumam. Jābeidz sēdēt ar klēpī saliktām rokām, jo zvaigznes jau sauc uz priekšu!
Lieliska nedēļa spēka vārdu skaitīšanai.

NEDELAS HOROSKOPI 01

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold