Nora DeGold. Kas ir tas grauzējs, kas iekšēji Tevi grauž? Kā no tā atbrīvoties?

Nora DeGold PRETEKLIS 300Kad kāds sāk “grauzt” ar nepatīkamām runām, vainīgais ir zināms, vienīgi atbrīvošanās no tāda cilvēka var būt vesela problēma. Tomēr gadās arī tā, ka esi viens un Tevī uzdarbojas kāds spēks, kas Tevi sāk “grauzt” tik spēcīgi, ka to murgu grūti izturēt, turklāt tas nerimstas tik ilgi, kamēr neesi galīgi “nograuzts”.
Kas ir šis neredzamais “grauzējs”? Nu, maģijā tas ir dēmons, kas kaulaina suņa izskatā iemājo cilvēkā un pie katras izdevības to neciešami “grauž”. Kad grauzējs ir paņēmis visu cilvēka enerģiju un labi pabarojies, tas pēkšņi norimst, it kā nekas nebūtu bijis.
Ko darīt, ja tāds ir uzklupis arī Tev? Šo “grauzēju” var lieliski pielikt pie darba, ar maģijas palīdzību nosūtot atpakaļ tiem, kuri viņu Tev uzsūtīja. Ja vaininieks nav zināms, tad vari to uzrīdīt kādam savam nelabvēlim, lai tad ņemas ar neganto “grauzēju” un liek Tev mieru.
Fotogrāfijā redzams mans izcilais sunītis-dēmons vārdā “Preteklis”. Tas tika radīts, lai tiktu kārtīgi “grauzti” visi, kuri negatīvi domā vai ir naidīgi noskaņoti pret mani. Arī Tu vari izdarīt to pašu. Šim nolūkam pie datorā redzamā Pretekļa attēla noliec degošu melnu svecīti, skaties uz Pretekli un domās dod viņam komandu, vienlaicīgi iztēlojoties, kā viņš iemājo tavos ienaidniekos un nepaguris enerģētiski grauž un plosa viņu smadzenes tā, ka viņi jau kļūst vājprātīgi. Nu ko, lai Tev noder šī mana burvīgā metode, lai tā Tev nes svētību un palīdzību!

Nora DeGold PRETEKLIS 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold