Nora DeGold. Kā var izdziedināt depresiju?

Nora DeGold depreeeeeee 300Tikai tas, kurš pats reāli ir iedzīvojies depresijā, zina un saprot, kas patiesībā tas ir par murgu. Tad visu pasauli redzi nevis mistiski kosmiskajā melnajā krāsā, bet viss asociējas ar melnu un ķipīgu darvas katlu, kurā ar katru dienu slīgsti dziļāk un dziļāk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai cilvēkam var enerģētiski uzsūtīt slimību? Ko darīt, ja tas ir noticis?

Nora DeGold SLIMIBA J 300Jā, cilvēks gadiem ilgi var būt vesels un spēka pilns, nemaz nezinot, kas ir slimība. Ja kāds sūdzas par veselību, tāds cilvēks pat nevar aptvert, kā jūtas slimais. Bet tad kādu dienu un pilnīgi bez iemesla visa jaukā dzīve beidzas, jo slimība negaidīti ir klāt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Zobi un to problēmas vēdiskās tradīcijas skatījumā. 32 bīdžas zobu atveseļošanai

Nora DeGold Zobu gramata 300Zobi un to problēmas vēdiskās tradīcijas skatījumā. 32 bīdžas zobu atveseļošanai

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. MERUDANDA VAIDIKA MĀRGA–MUGURKAULA VĒDISKĀ FILOSOFIJA. 34 POZITĪVIE UN NEGATĪVIE KARMAS ASPEKTI

Nora DeGold mugurkauls 300MERUDANDA VAIDIKA MĀRGA–MUGURKAULA VĒDISKĀ FILOSOFIJA. 34 POZITĪVIE UN NEGATĪVIE KARMAS ASPEKTI

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela, bet efektīva metode, kā ienaidniekam sataisīt uz slimību

Nora DeGold ZZHHHHK 300Nu ko, tie mani mīļie lasītāji, kuri regulāri nāk uz maniem pasākumiem, šajā pasaulē dara ne tikai lielus darbus, bet arī nedarbiņus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Slimību cēloņi vēdiskajā skatījumā (1. un 2. daļa)

SLIMMMMMMM 300Arī mani gadiem ilgi ir nodarbinājis jautājums, kālab cilvēki slimo, kālab gandrīz ikvienu ir piemeklējušas kādas likstas ar veselību un kālab tik daudzi savus pēdējos dzīves gadus pavada vislielākajās mokās.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. CILVĒKA ĶERMEŅA FILOSOFIJA- ko Tev vēlas pavēstīt Tavs ķermenis

Nora DeGold KERMENA FILOSOFIJA 300Ielūdzu Tevi izlasīt manu unikālo autordarbu, kurā caur vēdiskās tradīcijas skatījumu dalos ar zināšanām, ko nozīmē katra ķermeņa vieta un ko tā spēj pateikt par cilvēku.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold grāmata. MUGURKAULA SKRIEMEĻU SAISTĪBA AR CILVĒKA ORGĀNIEM, SASLIMŠANU UN KARMU

GRAMTAS VAKAS MUGURA 300Ielūdzu Tevi, manu mīļo lasītāj, izlasīt šo manu unikālo elektronisko grāmatu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir aptaisījums uz veselību? Atsitiena vārdi veselībai

atsitiena vardi veselibai 300Tikai tas, kuram kaut reizi ir bijušas nopietnas veselības problēmas un nav bijis zināms, kad izdosies izveseļoties un vai tas vispār kādreiz notiks, saprot, cik dārga un svēta ir veselība.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas ir patiesais cēlonis saslimšanai ar krūts vēzi? Kā pasargāt savas krūtis no šīs nelaimes?

KRUTIS 300Manu mīļo lasītāj, šoreiz parunāsim par šo ļoti nepatīkamo, taču daudzām aktuālo tēmu – krūts vēzi, taču nevis no medicīniskā viedokļa, kā parasti, bet pavisam citā skatījumā.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kāpēc ir bērni, kuri bieži slimo? Kas ir šīs slimošanas patiesais cēlonis?

slimo berni 300Jā, ir vecāki, kuri regulāri jūtas izmocīti, jo viņu atvases bieži slimo un kārtējo reizi ir saslimušas. Tikai nesen bērns izveseļojās, bet te jau atkal ir gultiņā un viņam vajadzīgas zāles un aprūpe.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kāpēc atkal sāp kakls? Kas ir patiesie kakla saslimšanas cēloņi?

kakls 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par šo aktuālo un arī interesanto tēmu. Noteikti esi ievērojis, ka daudzi cilvēki regulāri mokās un ar savu kalu un kakla slimībām. Varbūt šī problēma skar arī Tevi vai kādu Tev tuvu cilvēku?

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas notiek? Mediķi apgalvo, ka esmu vesels, bet ar manu veselību tomēr kaut kas nav kārtībā! Kā atbrīvoties no šīm problēmām?

VESS 300Jā, manu mīļo lasītāj, mēdz gadīties arī tā, ka cilvēkam pēkšņi sāk niķoties veselība un par sevi nopietni liek manīt neizskaidrojamas veselības problēmas. Protams, ja kaut kas tāds atgadās, tad prieks ātri vien pazūd no cilvēka sejas.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kālab nereti sievietēm ir problēmas pa “sieviešu līniju” un kā tās var atrisināt saviem spēkiem?

dzdzn 300Parunāsim par kādu ļoti svarīgu un aktuālu, daudzām sievietēm arī ļoti sāpīgu tēmu. Jā, tās ir problēmas ar dzimumorgāniem, tai skaitā nopietnas dzimumorgānu saslimšanas.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas ir rozes parādīšanās patiesais cēlonis? Kā paša spēkiem var atbrīvoties no rozes?

roze uz 300Šoreiz manu mīļo lasītāj, parunāsim par rozi. Jā, tikai tam, kuram ar to kaut reizi dzīvē ir bijusi darīšana, saprot, cik tas viss ir nopietni un nepatīkami. Bieži cilvēkiem nākas konstatēt faktu, ka tradicionālā medicīna nemaz nespēj palīdzēt pie šīs nepatīkamās ķibeles.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Par to, kā atjaunot saikni ar Laimes māti un zeltslotiņas mandalas rituāls tavam laimīgajam dzīves ceļam

Z.S. 300Cilvēka dzīve ir kā ceļš, pa kuru jānoiet un tas ir pilns ar negaidītiem pavērsieniem. Vietām tas pagriežas pa labi, tad atkal pa kreisi, ik pa brīdim iet cauri krustcelēm, dažreiz dodas uz leju, bet tad atkal ved augšā augstā kalna virsotnē.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kādu milzu labumu vari iegūt no koka un enerģētiskā vampīra – apses?

ap 300Tu jau zini, ka apse ir ļoti spēcīgs enerģētiskais vampīrs. Tas ir koks, kas paņem enerģiju, tālab dažkārt cilvēki baidās no apses, jo uzskata, ka tā var paņemt gan to, ko vajag, gan to, ko nevajag un savā ziņā pat “izsūkt” visu enerģiju.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Ar kādu rīcību Tu reāli pats sev nodari pāri? Un kādas tam visam ir sekas?

K.A. 300Manu lasītāj! Apskatīsim rīcību, ar kuru Tu mēdz pats sev ļoti nodarīt pāri un kura rada pat ļoti nepatīkamas sekas. Šo rīcību vispirms ir jāiemācās atpazīt un pēc tam jācenšas no tās atbrīvoties.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kas ir galvenie saslimšanas cēloņi? Veselības Dieva Danvantari rituāls veselībai

DWEB300Nu ko, manu lasītāj, varbūt ar tavu veselību ir atgadījusies kāda ķibele vai ilgstoši slimo kāds tuvs cilvēks? Jā, tā nu dzīvē gadās, ka cilvēki reizēm saslimst. Viss jau ir labi, ja slimība, cik ātri nākusi, tikpat ātri dodas prom no sava upura, bet nereti tā burtiski “apsēž” cilvēku un pat netaisās to pamest.

Lasīt tālāk ...

DZIEDNIECĪBA: Nora DeGold. Kālab pietrūkst enerģijas un kā to ātri atjaunot?

DABADABA NDGJa naktīs guli pietiekoši, tavs uzturs ir lielisks, bet tik un tā jūties noguris un bez enerģijas, tad kas patiesībā notiek? Notiek pavisam vienkārša lieta - ir uzradušies smagi un nopietni enerģētiskie bloki, kuri neļauj atjaunoties enerģijai.

Lasīt tālāk ...