Nora DeGold. Kas Tev jāzina par gribas pakļaušanu?

Nora DeGold par brivu gribu 300Jā, visi šajā pasaulē gribētu peldēt naudas okeānos, baudīt labākos ēdienus, braukt ar jaunāko limuzīnu, laiskoties uz dīvāna, izbaudīt kalpu aptekalēšanu, ceļojumus pa pasauli utt. Vai zini kādu, kurš grib dienu dienā tikai smagi strādāt un palikt tajā dzīves pozīcijā, kur jāpakalpo citiem un viņu ērtību un iegribu vārdā jāziedo savas dzīves gadi, viss spēks un potenciāls? Protams, neviens to negrib. Bet kā redzi, šī pasaules kārtība rullē – kas nu bauda visus labumus un VIP dzīvi, bet kas tikai velk smago kalpa nastu.
Atklāšu Tev kādu nelielu noslēpumu, kālab tā notiek un kā no tā visa izkļūt. Pa lielam šajā pasaulē nekas cits jau nenotiek, kā tikai citu cilvēku gribas pakļaušana. Kam nu Dieviņš devis lielāku psihes jaudu un spēku, tā priekšā automātiski pārējie zaudē savu gribu un pakļaujas. Kā tas viss notiek? Viss sākas ar ģimeni. Katrā ģimenē ir viens tirāns, kuram vairāk vai mazāk kalpo un kura dēļ cenšas visa ģimene, katrā darba kolektīvā ir kāds tirāns, kuru mēs saucam par īpašnieku vai bosu, katrā draugu bariņā ir kāds galvenais utt. Bet tie, kuriem ir īpaši liels psihiskais spēks, spēj pakļaut tūkstošu un miljonu cilvēku gribu. Viņu uzspiestā griba kā es domāju ir radītie likumi, kuri bez iebildumiem ir jāievēro visiem pārējiem, pat nedodot iespēju iebilst vai meklēt citu alternatīvu. Tā ļautiņi kļūst par kādas zemītes pilsoņiem. Te ir atbilde, kālab mainās vēstures lappuses, mainās valstiņas un to robežas. Jo lielāks tirāns nāk vecā vietā, jo vairāk cilvēku viņš spēj pakļaut, jo pēkšņi valstiņas robežas kļūst lielākas. Tirāni ļoti uzmanās un nemitīgi vēro pārējos, lai tikai no bariņa neuzrastos kāds lielāks tirāns par esošo un viņa labajai dzīvei nepieliktu punktu. Nu, tādas ir manas domas un vērojumi par gribas pakļaušanu.
Tālab, ja dzīvē gribi tālu tikt, ņem vērā, ka ne jau ar mīlestību tālu tiksi, bet gan ar psihisko spēku. Bet, lai iegūtu tādu jaudu, ka cilvēki Tev sāk sekot un tava griba kļūst jau par viņu gribu, jāsāk ar savas ēdienkartes pārskatīšanu. Ēdot gaļiņu, zivtiņas, oliņas, piena produktus un ķimizētu pārtiku, pie vietas nolikt nevarēsi pat bezkaunīgu sētnieku savā pagalmā. Tālab, ja arī Tev apnicis nemitīgi zaudēt savu gribu un visu laiku tikai pakļauties citiem, kā tādai dumjai un nevarīgai aitai, aizmirsti par neveselīgu ēdienu un dzīvesveidu uz visiem laikiem! Tieši veselīgs uzturs un dzīvesveids dod to lielo jaudu un spēku tavai psihei, lai tēlaini izsakoties, Tu spētu kļūt par kārtējo tirānu, vadoni vai pasaules glābēju. Nu ko, lielo noslēpumu Tev atklāju, sāc to likt lietā! Kad iegūsi lielo psihes jaudu, varēsi darīt dižas lietas. Man jau dziļi vienalga, vai izmantosi to šīs pasaules uzlabošanai un glābšanai, vai tieši otrādi – vēl vairāk visus zem zemes pagrūdīsi. Ēdot un dzīvojot veselīgi, klāt vēl piekopjot maģijas prakses, rezultāti būs iespaidīgi. Tas tik būs dižs joks, ka Tev pilnībā atvērsies acis un skaidri ieraudzīsi visus ļaunos un egoistiskos tirānus! Bet pats interesantākais būs tas, ka viņu nejēdzībām Tu vairs nepakļausies un pamatīgi noliksi šos pie vietas. Pieliksi pie melnajiem darbiem visus, kuri reiz pie tiem bija pielikuši Tevi, un viņiem acīs skatoties, sāksi gardi smieties.

Nora DeGold par brivu gribu 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold