Nora DeGold. Kālab ir sajūta, ka Tevī mīt divi vai vairāki cilvēki?

Nora DeGold psysaskkk 300Jā, nereti var būt tā, ka sevī sajūti divus vai pat vairākus cilvēkus jeb personības. Vienu brīdi esi viens, bet otru – jau pavisam cits cilvēks.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir vajadzīgs, lai varētu izveidot labāku un īpašāku dzīvi?

Nora DeGold SKKKLEEOPPPP 300Protams, katrs mēs gribam aizvien labāku un īpašāku dzīvi un tas ir normāli un cilvēcīgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā melnās krāsas apģērbs ietekmē cilvēka psihi?

apggggeeebbb 3001997. gadā, kad sākās mans garīgais ceļš, es sāku izzināt šīs pasaules enerģijas un Visuma likumus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir vajadzīgs, lai dzīve būtu izdevusies?

AAAAAAAAAAAAAAAAASSSSSS 300Jā, lai dzīve beidzot būtu izdevusies, lai tā sniegtu laimi un prieku, vairumam cilvēku ir vajadzīgs pirmais legālais miljons, mīļotais cilvēks, patīkams darbs, draugi, māja, mašīna utt., taču ātri vien nākas konstatēt faktu, ka to visu tik viegli nemaz neizdodas sasniegt un piepildīt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, lai negatīvā pagātnes pieredze nepiemeklētu atkārtoti?

Nora DeGold hhhhhhhhj 300Viens no maniem dzīves vērojumiem ir tāds, ka cilvēkiem ir tendence negatīvo pagātnes pieredzi gaidīt piepildāmies arī nākotnē, piemēram, attiecību izjukšanu, līdzcilvēku nodevību, zaudējumus biznesā utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. No kurienes izriet viss tas, kas notiek tavā dzīvē?

SSSSSSSGGGGG300Nu ko, parunāsim par to, kas notiek tavā dzīvē. Protams, par jauko un pozitīvo runāt nav interesanti, jo tur viss jau ir tieši tā, kā Tu vēlies, neko pielikt vai atņemt, taču es zinu, ka Tu gribi, lai tā būtu arī pārējās dzīves jomās, kurās tā nav.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā visspēcīgāk mēs varam iedarboties uz pasauli un cilvēkiem?

VILLLLLLLLLL 300Jā, manu mīļo lasītāj, es zinu, cik ļoti Tev gribas mainīt šo pasauli un ietekmēt līdzcilvēkus, jo esi jau nogurusi no viņu izgājieniem un pat absurdajām spēlītēm ar Tevi un tavu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kāda ir svarīgākā īpašība, kas sevī jāattīsta, lai iegūtu izdevušos dzīvi?

Nora DeGold BBROZ 300Nu ko, atklāšu to īpašību, kuru cilvēkos vērtēju visaugstāk. Tā ir cilvēcība. Ja godīgi, savā dzīvē esmu tik ļoti cietusi no līdzcilvēkiem, tai skaitā arī no pašiem tuvākajiem, ka daudzos jautājumos mana dzīve ir bijusi pat vairāk kā traģiska.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas notiek ar cilvēka garu, kad cilvēks izdara pašnāvību? Kālab viņš to izdara?

Nora DeGold PARTTSS 300Nu ko, aplūkosim vēl kādu sabiedrībai neērtu tēmu – pašnāvība. Jā, šo tēmu saprast var tikai tas, kas ir daudz par to domājis un kuru no šī soļa ir atturējusi un izglābusi kāda laimīga sakritība vai Augstākie spēki.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko nozīmē sekot savai sirds balsij?

Nora DeGold LLLPIE P 300Tā ir sen dzirdēta un zināma patiesība, ka uzticīgi jāseko savai sirds balsij jeb iekšējai sajūtai, jo tikai tava sirds zina visu patiesību pat Tevi un labāk par visiem zina, kas Tev ir vajadzīgs un kuri ir tavi īstie dzīves ceļi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā dzīvi ietekmē tas, kas nomāc tavu dvēseli?

NDG PPP 300Jā, manu mīļo lasītāj, kas tik nenomāc tavu dvēseli... Es Tevi saprotu. Ir bezgala daudz lietas, kas Tevi nospiež, taču vairāku iemeslu dēļ Tu to visu turpini nest sevī.

Lasīt tālāk ...

Noras DeGold zelta padoms, kā izkāpt ārā no savas dzīves purviem. Un atkal Ķemeru nacionāla parka spēka vietas

NDGGG 300Manu mīļo lasītāj! Kas tad ir tie lielie dzīves purvi? Nu, ar tiem es domāju pilnīgi visu Tevī un ap Tevi, kas vārda vistiešākajā nozīmē traucē dzīvot un regulāri burtiski velk tādā kā akacī.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā piedzīvot patiesu brīnumu, kas izmainīs dzīvi?

nnn lpppp 300Jā, manu mīļo lasītāj, ja cilvēks jau ir sapratis, kādas lietas dzīvē viņu vairs neapmierina un ko viņš vairs nevēlas piedzīvot, patiesībā tas ir ļoti labs sākums pozitīvām izmaiņām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. PAR ŠOKĒJOŠU 40 DIENU DARBU AR VIŅSAULI UN NOTIKUMI KULDĪGĀ, KAS VĀRDA VISTIEŠĀKAJĀ NOZĪMĒ SAVĀ LAIKĀ SADRAGĀJA MANU DZĪVI

zzzzzzzzzzzzzz 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, šis noteikti būs ļoti interesants stāstiņš no manas dzīves, kas iedvesmos Tevi jebkurā situācijā nenolaist rokas un turpināt darboties.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab cilvēki dara citiem pāri, kā tas vēlāk ietekmē upurus un kā palīdzēt sev?

JJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJJ 300Jā, manu mīļo lasītāj, šajā dīvainajā pasaulē cilvēki nu kaut kā galīgi negrib tā mīļi un draudzīgi dzīvot, kaut atvēlētais dzīves garums manuprāt ir tik niecīgs...

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā zināt, vai man ir laba vai ļauna dvēsele?

dveseleiiii 300Manu mīļo lasītāj! Vairākums no mums dzīvo vislielākajā pārliecībā, ka visiem cilvēkiem ir labas dvēseles. Bet vai tiešām tā ir?

Lasīt tālāk ...

DVĒSELE/PSIHE: Nora DeGold. Dvēsele - nezāļu dārzs?!

dvese 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par dvēseles dārzu. Jā, dvēseli vārda vistiešākajā nozīmē var salīdzināt ar dārzu, kurš ir vai nu krāšņi ziedošs un izcili sakopts, vai nu pilnībā nolaists un aizaudzis ar nezāļu plantācijām.

Lasīt tālāk ...

DVĒSELE/PSIHE: Nora DeGold. Kālab neizdodas piedot? Vai es kaut ko daru nepareizi?

PARP 300Šoreiz parunāsim par tādu svarīgu tēmu kā piedošana. Manu lasītāj, no vienas puses mēs dzīvojam tik dīvainā pasaulē, bet no otras puses - tik interesantā! Mēs katrs nākam no savas ģimenes, nereti ar radikāli pretējiem uzskatiem un pasaules redzējumu, kā citās ģimenēs.

Lasīt tālāk ...

DVĒSELE/PSIHE: Nora DeGold. Kas ir destruktīvie nospiedumi psihē un kā tie traģiski ietekmē domāšanas procesu un dzīvi?

PSI. 300Katrs dzīves notikums, ko piedzīvojam, atstāj paliekošu nospiedumu jeb pēdas mūsu psihē. Šie nospiedumi mūsu psihē ir vai nu pozitīvi, vai nu negatīvi un ļoti spēcīgi ietekmē un veido mūsu tālāko domāšanu. Labākai izpratnei iztēlojies baltu papīra lapu, uz kuras tiek zīmēts skaists zīmējums.

Lasīt tālāk ...

DVĒSELE/PSIHE: Kas svarīgs jāzina par dvēseles evolūciju?

gtyujikoPatiešām daudz tiek runāts par personības attīstību, taču priekšstats par to ir ļoti ierobežots, jo pārāk daudz tiek reducēts uz mācībām skolā, augstskolā, vēlāk darbs.

Lasīt tālāk ...