Nora DeGold. Vai tiešām var reāli aizburt un pieburt mīļoto cilvēku? Un kā to izdarīt?

Nora DeGold piebursassssss 300Dažkārt cilvēki netic tādām lietām, kā otra cilvēka pieburšana vai aizburšana. Bet, pirms neticībā nodomā savu kārtējo nicīgi skeptisko domu, gribu Tev atgādināt, ka katrai tautai ir sava dzīves gudrība, ko tā nodod tālāk no paaudzes paaudzē. Tiek saņemtas un pēc tam nodotas mantojumā gan iepriekšējo paaudžu zināšanas, gan pieredze, kas krāta gadu tūkstošiem. Arī mūsu tautā no neatminamiem laikiem ir valdījis uzskats un pārliecība, ka cilvēku ir iespējams gan pieburt, gan aizburt. Un tici man, tas nav tāpat vien! Aplamas un absurdas zināšanas jau neizdzīvo tūkstošiem gadu garumā, jo mūsu pasaulē neīstais un iluzorais ilgi nekad nav varējis pastāvēt. Agrāk vai vēlāk tas mirst. Gadu tūkstošus var pārdzīvot tikai īstais un patiesais.
Tu tak zini, ka šajā pasaulē no laika gala izcilākie kandidāti attiecībām visos laikos ir bijuši uz izķeršanu, jo tādi vienmēr ir mazākumā. Nu kura tad grib visu dzīvi mocīties kopā ar kārtējo nabagu, muļķi, neveiksminieku, dīkdieni, spēlmani, dzērāju, utt.? Protams, neviena to negrib! Tālab kādas tik burvestības nav liktas lietā, lai tiktu pie izcilajiem precību kandidātiem! Ko nozīmē dabūt sev šo izcilo kandidātu? Nu, to tas arī nozīmē, ka tava dzīve būs izdevusies, jo tāda nekad nebūtu iespējama ne ar nabagu, ne muļķi, ne dzērāju, ne slaistu utt.
Jā, tā ir dzīves ikdiena, ka ar īpaši spēcīgas maģijas palīdzību atkal kādam izdodas izšķirt kādu savienību un savākt sev šo izcilo kandidātu. Ar maģijas palīdzību pavisam vienkārši var pieburt vai aizburt jebkuru cilvēku pat no visideālākās ģimenes. Un nespēj viņu glābt vai aizturēt ne kopēja manta, ne bērni, ne tuvinieku pūliņi. Nereti tiek sataisīts pat tā, ka iepriekšējā ģimene tiek uztverta kā pārpratums, kaut līdz tam bija saskanīga kopdzīve un mīlestībā radīti bērni.
Es teiktu tā – šajā pasaulē labi klājas tiem, kuri mācās un liek lietā maģiju, bet kuri to neprot, tiem ik pa laikam kādos dzīves jautājumos nākas palikt pie sasistas siles un liet gaužas asaras. Tālab man ir prieks, ka mācies pie manis un no manis manos pasākumos! Nu ko, laiks likt lietā maģijas zināšanas, lai beidzot sakārtotu savu attiecību sfēru un būtu kopā ar to, ar kuru vēlies būt kopā visu dzīvi un ne tikai! Pietiek samierināties ar vientulību vai “vidējās klases” partneri, laiks ar maģijas palīdzību paņemt to, kuru gribi!
Un ir vēl kāda lieta. Ar maģijas palīdzību par iespējams pamodināt mīlestību, ja tā pat nav bijusi. Līdz ar to nav jābaidās, ka nu dzīvosi ar cilvēku, kurš bez tevis nevarēs, taču pa īstam nemīlēs. Nē,nē, tas ne tikai redzēs vienīgi Tevi, bet arī mīlēs! Jā, maģija dod iespēju attiecību sfērā paņemt no dzīves pilnu laimi!

Nora DeGold piebursassssss 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold