Nora DeGold. Padoms, kas palīdz mazināt konfliktus attiecībās ar mīļoto cilvēku

Nora DeGold ATTTTO 300Ir tik skaisti būt kopā ar mīļoto! Cilvēks taču nav radīts, lai šo dzīvi pavadītu vientulībā, bet lai attiecībās būtu izdevušās, tajās ir jāiegulda liels darbs, turklāt tas jādara no visas sirds. Ja tas netiek darīts, tad attiecības, līdzīgi kā neravēta puķu dobe, agrāk vai vēlāk aizaug ar nezālēm un kļūst nebaudāmas. Pirmie strīdi un konflikti ir priekšvēstnesis tam, ka attiecību lauciņš jau ir krietni aizlaists un tajā paspējis sazelt abi daudz postošo nezāļu. Ja nekas netiek darīts lietas labā, viss strauji pasliktinās, līdz kādu dienu attiecības ir izjukušas.
Parasti problēmas nav meklējamas kaut kādā nesaderībā vai tamlīdzīgi, vienkārši attiecības nav koptas un lolotas. Kamēr Tu esi kopā ar otru cilvēku un attiecības nav zudušas, vienmēr var paspēt tās sakārtot, jo vienkārša partneru maiņa jau nebūs risinājums. Ja turpināsi tādā pašā garā arī nākamajās attiecībās, tad agrāk vai vēlāk atkal attapsies pie sasistas siles.
Padoms ir sekojošs: kad jāatrisina domstarpības un notiek saruna, ir svarīgi piefiksēt, ka esi jau “uzvilkusies” un saruna vairs nenotiek brīvi un plūstoši. Diemžēl ir tā – tiklīdz cilvēks “uzvelkas”, viņš nevar izdarīt neko citu, kā tikai vēl vairāk pasliktināt jau tā nepatīkamo situāciju. Uzbudināts, satraukts cilvēks vienkārši nav spējīgs esošo situāciju redzēt objektīvi, tālab tiek izdarīti neobjektīvi spriedumi un rodas vēl neveselīgākas emocijas. Šādā stāvoklī smadzenēs plūst deformēta enerģija un viss vārda vistiešākajā nozīmē tiek vēl vairāk sabojāts. Turklāt “uzvilcies” cilvēks nespēj sadzirdēt otru, kur nu vēl ieklausīties viņa teiktajā.
Tātad, brīdī, kad radies konflikts vai nesaskaņas, sevī ir jāizsauc visdziļākais iekšējais miers un tāds tas ir jānotur visas sarunas laikā. Pat ja “uzvilcies” būs partneris, tieši tavs dziļais miers viņu pamazām nomierinās, jūsu abu enerģijas smadzenēs plūdīs harmoniski un līdz ar to saruna kļūs konstruktīva un abi varēsiet nonākt pie risinājuma, kas būs abpusēji pieņemams un sasildīs sirdi gan vienam, gan otram. Tad sarunas vairs nebūs “vienos vārtos” un nekad kāda no pusēm nejutīsies apdalīta, nesaprasta, izmantota, atgrūsta utt.
Nu ko, ir pienācis laiks trenēties sevī izsaukt mieru un nepazaudēt šo miera stāvokli līdz pat sarunas beigām. Un galvenais – neiekrist vecajās lamatās un atkal “neuzvilkties” uz otra cilvēka teikto! Ja Tu to iemācīsies, tad jūsu attiecības būs kā krāšņs zieds, kas kuplo, zeļ un plaukst. Tad jums abiem izdosies kopā lieliski nodzīvot visu dzīvi un izveidot burvīgas attiecības ar fantastiskākajiem mirkļiem, kuri iedvesmos un padarīs Tevi patiesi laimīgu un piepildītu!

Nora DeGold ATTTTO 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold