Nora DeGold. Kā atbrīvoties no mīlestības jūtām pret otru cilvēku?

Nora DeGold MMMNNN 300Jā, dzīve ir skaista – kādu dienu no sirds iemīlies otrā cilvēkā un izrādās, ka Dievs ir uzklausījis tavas lūgšanas un šīs jūtas ir abpusējas. Taču ne viss ir tik vienkārši, jo gadās, ka no tavas puses tā ir patiesa mīlestība, bet no otra cilvēka puses - tikai iemīlēšanās, kura mēdz izgaist tikpat ātri, kā sākusies vai pat vispār kā tāda nav nekad bijusi. Kad esi spiests pieņemt to nežēlīgo faktu, ka otrs patiesībā Tevi nemīl un savā sirdī neko nejūt pret Tevi, tad sākas īsta elle, kuru var novēlēt tikai savam ļaunākajam ienaidniekam. Tu neesi ne īsti dzīva, ne īsti mirusi, arī visa apkārtējā pasaule ir kļuvusi vienaldzīga. Sāpēs, izmisumā un ciešanās dienas un naktis paiet agonijā un sirds sāp tik ļoti, ka to vairs nav iespējams izturēt. Lai spētu dzīvot tālāk, sirds ir jāatbrīvo no bezcerīgās mīlestības, jo šīs jūtas un emocijas burtiski nogalina. Protams, ar gadiem kļūst vieglāk un vairs nav tik sāpīgi, taču atmiņas vajā un tām līdzi nāk līdzi visas sāpes, kas neļauj būt brīvai, atvērt savu sirdi pasaulei un dzīvot dzīvu, pilnvērtīgu dzīvi.
Ja godīgi, arī es, kā jau vairums cilvēku, savā dzīvē tā pa īstam un patiesi esmu mīlējusi maz, jo kad kārtējo reizi mīlestībā nākas vilties, tad sāp tik ļoti, ka negribas savai sirdij to nodarīt vēlreiz, ļaujot sev iemīlēties no jauna. Pirms daudziem gadiem kā zāles salauztai sirdij man bija narkotikas. Jā, toreiz tās palīdzēja izkļūt no nelaimes, taču pagāja ilgs laiks, līdz spēju izrāpties no atkarības bedres, kurā iekritu daudz ātrāk, nekā narkotikas spēja atbrīvot manu sirdi no mīlestības. Šī metode tiešām bija efektīva, bet nekādā gadījumā to nedari, jo tas ir pārāk bīstami un vari nekad vairs neizkļūt no narkotiku slazda!
Kādu citu reizi atbrīvoties no jūtām man labi palīdzēja alkohols. Jā, man bija vajadzīgs tikai viens dzeršanas gads, kurā dzēru katru vakaru un nakti pēc kārtas. Tādā režīmā pēc gada jūtas jau bija veiksmīgi nodzertas un varēju tikai brīnīties, ko gan biju ieraudzījusi šajā cilvēkā, kuru pirms tam mīlēju no visas savas sirds. Tas skan jocīgi, bet mīlestība un dzeršana kaut kā aizgāja abas kopā. Jā, arī šī metode ir ļoti efektīva, taču arī ir ļoti bīstama, nemaz nerunājot par to postu, ko nodara veselībai. Pēc gadu ilgušā “plosta” bija jāpieliek daudz pūļu, lai savu ķermeni atkal savestu kārtībā, tālab arī šo metodi, lai cik efektīva tā būtu, izmēģināt neiesaku.
Un tagad piedāvāšu kādu maģijas metodi, kura manuprāt šim nolūkam būs pietiekoši efektīva. Jāatzīst, ka no vienas puses tā nebūs no vieglajām, jo tā pieder pie ekstrēmajām, kuras pa spēkam tikai drosmīgiem cilvēkiem, taču tā pietiekoši ātri nogalina mīlestību un jūtas pret otru cilvēku. Lai cik skaists ir bijis kopā pavadītais laiks un cik žēl ir šķirties no tā visa, ir jāizdara izvēle – vai nu turpināt jukt prātā otra cilvēka dēļ un gadiem ilgi dzīvot neizturamās dvēseles sāpēs, vai atrast drosmi un nogalināt jūtas, kuras reāli gandē tavu dzīvi un neļauj Tev būt brīvai un laimīgai.

Praktiskā metode

Rituālu vislabāk ir veikt tūlīt pēc pusnakts, jo tas šim nolūkam ir enerģētiski spēcīgākais laiks.
1. Aizdedzini divas melnas sveces un noskaiti sekojošus vārdus:

KĀ NODEG ŠĪS DIVAS MELNĀS SVECES, TĀ SADEG MANA MĪLESTĪBA UN JŪTAS PRET TEVI (nosaucam mīļotā cilvēka vārdu un uzvārdu)!
KĀ SADEG UN IZGAIST NEBŪTĪBĀ SVEČU VASKS, TĀ UZ VISIEM LAIKIEM NEBŪTĪBĀ IZGAIST MANAS JŪTAS PRET TEVI!

2. Pie svecēm noliekam ābolu (vislabāk – sarkanā krāsā), uzliekam uz tā vienu roku un nolasām sekojošus manus spēka vārdus:

ES NOGALINU SEVĪ MĪLESTĪBU PRET TEVI! ES TO NODURU AR RITUĀLO DUNCI! TAI LEMTS MIRT UN AIZIET NEBŪTĪBĀ!
SAVĀ SIRDĪ ES IZNĪCINU VISAS JŪTAS PRET TEVI!
KĀ PUTEKĻUS NO SAVAS MĀJAS, ES IZSLAUKU MĪLESTĪBAS JŪTAS ĀRĀ NO SAVAS SIRDS! ES IZMETU TĀS ĀRĀ KĀ PUVUŠU ĀBOLU!
KĀ TIEK BRADĀTA IETVE, ES SABRADĀJU MĪLESTĪBAS JŪTAS PRET TEVI!
KĀ ADATA CAURDUR AUDUMU, ES SADURU MĪLESTĪBU PRET TEVI!
KĀ BENDE IZPILDA NĀVESSODU NOTIESĀTAJAM, TĀ ES NOCĒRTU GALVU MĪLESTĪBAI PRET TEVI!
ES IZBAROJU SUŅIEM MĪLESTĪBU PRET TEVI!
ES NOLĀDU MĪLESTĪBU PRET TEVI UN PIESIENU TAI MELNU KRUSTU, LAI TĀ NEMŪŽAM VAIRS NEVARĒTU AUGŠĀMCELTIES!
MĪLESTĪBU PRET TEVI ES IZRAUJU NO SAVAS SIRDS KĀ NEZĀLI AR VISĀM SAKNĒM UN AIZMETU TO PROM!
ES NOROKU MĪLESTĪBU PRET TEVI PIE MIROŅIEM KAPSĒTĀ, LAI TĀ TUR SATRŪD KOPĀ AR LĪĶIEM!
MĪLESTĪBU PRET TEVI ES IEMETU AKACĪ, LAI TĀ NOGRIMST PURVA RĀVĀ!
AR SAVU ROKU ES PARAKSTU NĀVESSODU MĪLESTĪBAI PRET TEVI UN NOKAUJU TO UZ MŪŽĪGIEM LAIKIEM!
TU - MĪLESTĪBA PRET (nosauc mīļotā cilvēka vārdu, uzvārdu), KAS MOCĪJI MANI DIENU UN NAKTI, KAS IEVEDI MANI MALDOS UN ILŪZIJĀS, KAS NOVEDI NO MANA PATIESĀ DZĪVES CEĻA UN LIKI MALDĪTIES NEKURIENĒ, KAS LIKI MAN MOKĀS UN SĀPĒS GAUDOT DIENU UN NAKTI, KAS MANI DZĪVU DEDZINĀJI SAVĀ UGUNĪ, KAS ROTAĻĀJIES AR MANI, KAS MANU DZĪVI PĀRVĒRTI PAR LIELĀKO MURGU! TEV LEMTS MIRT JAU ŠONAKT!
VĒL NEBŪS UZLEKUSI SAULE, KĀ VĒJŠ TEVI AIZPŪTĪS UZ VISĀM ČETRĀM DEBESPUSĒM!
CIK NEGAIDĪTI TU IEDEDZIES MANĀ SIRDĪ, TIK PĒKŠŅI TU ARĪ ESI NODZISUSI!
ŠO MANIS LIKTO BURVESTĪBU NEVIENS NEMŪŽAM VAIRS NEVARĒS NE NOŅEMT, NE MAZINĀT TĀS SPĒKU, KĀ TIKAI ES!

3. Tad ar abām rokām enerģētiski rauj ārā no savas sirds šo mīlestību, no kuras gribi atbrīvoties un met to uz ābolu. Dari to no visas sirds un tik ilgi, cik liek iekšējā sajūta, bet svarīgi, lai Tev paliek karsti, jo tas liecina, ka notiek transformācija.
4. Ar rituālo dunci no visa spēka sakapā ābolu.
5. Sakapāto ābolu izmet krustcelēs un dodies prom neatskatoties. Krustceles izvēlies ar tādu aprēķinu, lai vismaz diennakti Tev nebūtu jāiet tām garām.

Piezīmes par šo maģijas rituālu

Lai nogalinātu bezcerīgu mīlestību, kurai nav ne mazāko iespēju realizēties, tiešām ir vajadzīga drosme, spēks un piepūle, jo savā būtībā mīlestība ir sīksta un spēcīga. Taču arī mīlestību var nogalināt un atbrīvot savu sirdi. Iespējams, ka rituālu nāksies izpildīt vairākas reizes, līdz viss izdosies pilnībā, taču šī metode Tev nevar nodarīt pāri, kā to dara alkohols, narkotikas vai kāda cita bīstama nodarbe. Šis rituāls var atbrīvot tavu sirdi no bezcerīgas, nelaimīgas mīlestības, lai atkal varētu atgriezties dzīvē un būtu laimīga!

Nora DeGold MMMNNN 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold