ASTROLOĢIJA: Nora DeGold. Simbols, kas attīra no horoskopu lasīšanas laikā uzņemtajām negatīvajām programmām un attīra no bezatbildīgi veiktajiem astrologu darbiem

astsimbolssss 300Cik gan daudz cilvēku šajā pasaulē aizraujas ar sekošanu horoskopu vēstījumiem! Bet vai horoskopu lasīšana ir tik nevainīga nodarbe, kā daudziem šķiet?

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Mēness dienu kalendārs

1283957751. diena

Jauna cikla sākums. Labākā diena plānošanai. Šī diena vairāk piemērota plānošanai, bet uzsākt jaunus darbus nevajadzētu. Diena, kas paredzēta savas idejas iesēšanai. Plānojam darbus tuvākajam mēnesim.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Astroloģiskā palīdzība profesijas izvēlē

86019070Astroloģiskā palīdzība būtu jāmeklē tiem, kas nopietni vēlas atrast sev visatbilstošāko specialitāti, darbu, kas būtu saistīts ar aicinājumu, dvēseles nepieciešamību, fiziskām un intelektuālām iespējām.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Kosmobioloģiskie periodi (1. lekcija)

W Y96327428Par šādiem periodiem nav runāts pārāk bieži, varbūt daži par tiem pat nebūs neko dzirdējuši. Tie aprit ciklu vienā diennaktī, un katram no tiem ir noteikta nozīme.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Kosmobioloģiskie periodi (2.lekcija)

W396327428Lai gan jūs piederat pie intelektuālo cilvēku tipa un gan garīgais, gan prāta darbs jums ir parasta lieta, pievērsiet uzmanību VII periodam, pat, ja jums tas šķitīs otršķirīgi.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Kosmobioloģiskie periodi (3.lekcija)

96327428Svari

I periodu izmantojiet precīzu darbu veikšanai un efektīvāku metožu apgūšanai, kas atbilst jūsu profesionālās darbības ievirzei.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Kā strādā astrologi?

103758281Astrologi ir dažādi, tie arī ir tikai un vienīgi cilvēki ar lielākiem vai mazākiem talantiem un spējām. Ne katrs, kurš apguvis astroloģijas pamatus var saukties par astrologu un vēl jo vairāk sniegt citiem informāciju par viņu dzīvi.

Lasīt tālāk ...

ASTROLOĢIJA: Par saderību

105599732Vīrieša horoskopā Mēness pārstāv sievieti, bet sievietes horoskopā vīrieti pārstāv Saule. Virzieni, kas nosaka šo spīdekļu aspektus attiecībā pret Marsu, kā arī tranzītkombinācijas, ko veido Saule un Marss sievietes horoskopā vai Mēness un Marss vīrieša horoskopā, norāda uz spēcīgas kaislības mošanos.

Lasīt tālāk ...