ASTROLEVITĀCIJA: Jūsu pirmie soļi Astrolevitācijā

Astrolevitācija
Daudzus interesē neparastais apziņas stāvoklis, ko sauc par astrolevitāciju. Mūsdienās ir liels skaits metodiku, kas sniedz šādu ārpus-ķermeņa pieredzi.

Lasīt tālāk ...

ASTROLEVITĀCIJA: Jūsu iespējamie astrālie ceļojumi smalkajā pasaulē

Iespējams, jūsu pirmie astrālie ceļojumi būs diezgan haotiski un slikti iegaumējami, tomēr vēlāk, iemācoties pārvarēt neapzinātā prāta ietekmi uz astrālo pasauli, jūs atklāsiet veselu universu, kas ir pieejams novērojumiem un pētījumiem. Tur, smalkajos līmeņos, pastāv daudz neticamu un interesantu vietu, šīs pasaules iemītnieku, ar kuriem jūs varat iepazīties un kontaktēties.

Lasīt tālāk ...

ASTROLEVITĀCIJA: Astrālā ķermeņa atdalīšana, astrālā projekcija

Viens no galvenajiem šķēršļiem skolnieka ceļā - bailes. Daudzi baidās, ka var nomirt vai, ka tiem var būt nodarīts kāds kaitējums ceļojuma laikā. Nekas nav tālāk no patiesības. Kenterberijas institūts, kas slavens ar saviem okultajiem pētījumiem, veica eksperimentu ar astrāla ķermeņa atdalīšanu, kurā piedalījās vairāk kā 2000 cilvēku.

Lasīt tālāk ...

ASTROLEVITĀCIJA: Jūsu pirmais astrālais ceļojums

Un tā, jūs esat gatavi pirmajam astrālajam lidojumam. Tā ir patiešām neaizmirstama pieredze, pie kuras jūs atgriezīsieties atkal un atkal.

Lasīt tālāk ...