Nora DeGold. ORGANISMA ATTĪROŠĀ ĒDIENKARTE, KAS DĀVĀ PARAPSIHOLOĢISKAS SPĒJAS

eeeeddddd 300Ielūdzu Tevi, manu mīļo lasītāj, izlasīt šo manu materiālu, kas ir tapis nu jau pirms daudziem gadiem.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Danvantari veselības formula

VESELIBAIIIIIIIII 300Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka Dievs Danvantari ir veselības enerģija un tieši Danvantari savā laikā cilvēcei ir dāvājis Ājurvēdas zinātni.

Lasīt tālāk ...

TĀLMĀCĪBU APMĀCĪBA: ČARITRA ABJANGA – kāju masāža

Kaju masazaČARITRA ABJANGA – efektīva Ājurvēdiskā metode, kas dod iespēju uzlabot kāju veselību un palīdz atrisināt vēnu problēmas

Ietaupiet laiku un naudu mācību apmeklējumiem klātienē, mācieties Tālmācības apmācību sev piemērotā vietā un izdevīgā laikā mūsu portālā!

Kā vēstī vēdiskā tradīcija, ja cilvēkam sākas problēmas ar kāju veselību – regulāras sāpes, pietūkumi, pastāvīgs diskomforts, vēnu problēmas u.c., tad cēlonis jeb problēmas sakne ir meklējama dzīves ceļos, pa kuriem cilvēks iet. Vēdiskajā tradīcijā tiek uzskatīts, ka problēmas ar kājām liecina par nepareiziem dzīves ceļiem. Iespējams, ka cilvēks iet uz darbu, kurš nepatīk vai nav īstais dzīves aicinājums, dzīvo ar cilvēku, kurš nav viņam piemērots, nepareizi tērē savus finanšu līdzekļus utt. Tā rezultātā agrāk vai vēlāk sākas nopietnas problēmas ar kājām.

Kas gan vedina cilvēku iet nepareizus dzīves ceļus? Vēdiskajā tradīcijā uzskata, ka tās ir 9 dēmoniskās pasaules, kuru čakras jeb enerģētiskie centri ir izvietoti cilvēku kājās. Ja šīs čakras enerģētiski ir atvērtas, cilvēks ne tikai iet nepareizus dzīves ceļus, bet arī saskaras ar dažādām nopietnām problēmām. Efektīvai palīdzībai vēdiskā tradīcija piedāvā Čaritra Abjanga – Ājurvēdisko kāju masāžas metodi, kura pēc šīs tradīcijas domām spēj pilnībā atvienot cilvēku no dēmoniskajām pasaulēm un palīdz arī fiziskajā līmenī atbrīvoties no kāju veselības problēmām. Kā vēstī vēdiskā tradīcija, regulāra Čaritra Abjanga masāža uzlabo cilvēka dzīves jeb liktens ceļus.

Kā notiks ČARITRA ABJANGA – kāju masāžas tālmācības apmācība?

Tālmācības apmācība ir ietverta 1,5 stundas garā video materiālā, kuru varēsiet pēc piekļuves iegādes atkārtoti (neierobežots reižu skaits) skatīties līdz abonenta termiņa beigām.

Video apmācības materiālā ietverti izglītojoši tekstuāli papildinājumi latviešu valodā. Paralēli vizuālajai informācijai tiek doti arī šīs metodes skaidrojumi. Video apmācība ir veidota tā, lai interesentiem būtu iespēja apgūt šo metodi augstā profesionālā līmenī. 

  • Kas ir vajadzīgs, lai uzsāktu Čaritra Abjanga apmācības?
  • Modelis, uz kura praktizēt Čaritra Abjanga metodi.
  • Masāžas eļļa.      

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: MERUDANDA ABJANGA-muguras masāža

MERUDANDA ABJANGA – efektīva Ājurvēdiskā metode, kas dod iespēju atgūt muguras veselībuMuguras masaza

Ietaupiet laiku un naudu mācību apmeklējumiem klātienē, mācieties Tālmācības apmācību sev piemērotā vietā un izdevīgā laikā!

Kā vēstī vēdiskā tradīcija, mugurkauls ir karmas mājvietas un mugurkaula skriemeļos mīt mūsu pozitīvā vai negatīvā karma. Saskaņā ar vēdisko filosofiju, katrā mugurkaula skriemelī atrodas noteikta veida karma, kura atbild par noteiktu cilvēka dzīves sfēru, bet nopietnas problēmas kādā no mugurkaula rajoniem norāda uz negatīvu karmu attiecīgajā dzīves sfērā. Jo cilvēkam ir negatīvāka karma, kas iegūta šajā vai iepriekšējās dzīvēs, jo lielākas ir problēmas ar muguru un mugurkaulu. Kā vēstī vēdiskā tradīcija, viena no visefektīvākajām metodēm darbā ar muguras problēmām ir muguras masāža – Merudanda Abjanga. Kā vēstī vēdiskā tradīcija, šī unikālā metode ne tikai enerģētiskajā līmenī atbrīvo cilvēku no negatīvās karmas, bet arī fiziskajā līmenī dod iespēju atgūt muguras veselību.

Kā notiks MERUDANDA ABJANGA – muguras masāžas tālmācības apmācība?

Tālmācības apmācība ir ietverta 1 stundas garā video materiālā, kuru varēsiet pēc piekļuves iegādes atkārtoti (neierobežots reižu skaits) skatīties 3 līdz abonenta teriņa beigām.

Video apmācības materiālā ietverti izglītojoši tekstuāli papildinājumi latviešu valodā. Paralēli vizuālajai informācijai tiek doti arī šīs metodes skaidrojumi. Video apmācība ir veidota tā, lai interesentiem būtu iespēja apgūt šo metodi augstā profesionālā līmenī.

Kas ir vajadzīgs, lai uzsāktu Merudanda Abjanga apmācības?

  • Modelis, uz kura praktizēt Merudanda Abjanga metodi.
  • Masāžas eļļa.      

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Ājurvēdiskā medicīna

p66Ājurvēdiskā medicīna sakņojas budisma filozofijā. Indijā, Šrilankā un Nepālā tā ir tradicionālā medicīna, pretstatā Rietumu jeb netradicionālajai medicīnai. Dzīvodams Himalajos, to pirms 5000 gadu ir pierakstījis viens no Indijas gudrajiem. Sanskritā ajur - nozīmē dzīve, vēda - zināšanas.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Kā iegūt īsā laikā ideālu figūru? Ēšanas padomi pēc Ājurvēdas(1 lekcija)

  • p16Uzturā lietojiet tikai svaigu barību, jo tieši tā, raugoties no enerģētiskā aspekta, ir dzīva. Runa ir par svaigiem augļiem, dārzeņiem, sēklām, riekstiem un nerafinētiem putraimiem.

    Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Ājurvēdiskās garšvielas un to ietekme uz mums

Vai esat kādreiz aizdomājušies, ka garšvielas ko izmantojam gatavojot ir kas vairāk. Ar garšvielām mēs varam panākt tik daudz:
varam pagatavot garšīgu ēdienu

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Sausa sejas āda . Vata tips (1. lekcija)

Attīrīšana
Sajaucam 1 tēj. k. smalki samaltu mandeļu, 1/2 tēj. k. sausā piena un šķipsniņu nerafinēta cukura. Glabājam sausā slēgtā traukā.
Plaukstā sajaucam 1/2 tēj. kar. pagatavotā pulvera ar bišķu ūdens, līdz iegūstam pastai līdzīgu konsistenci.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Jūtīga sejas āda. Pita tips (2. lekcija)

Attīrīšana
Sajaucam 1 tēj. kar. smalki samaltu mandeļu, 1/2 tēj. kar. rīvētas apelsīna miziņas, 1/2 tēj. kar. sausā piena. Uzglabājam to visu slēgtā, sausā traukā.
Plaukstā sajaucam 1/2 tēj. kar. maisījuma ar rožūdeni. Līdz iegūstam pastai līdzīgu konsistenci.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Taukaina āda. Kapha tips (3. lekcija)

Attīrīšana
Sajaucam 1 tēj. kar. miežu miltus, 1 tēj. kar. rīvētas citrona miziņas, 1/2 tēj. kar. sausā piena. Uzglabājam sausā, slēgtā traukā.
Plaukstā sajaucam 1/4 tēj. kar. pagatavotā pulvera ar bišķu ūdens, līdz iegūstam pastai līdzīgu konsistenci.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Cilvēks, viņa ķermenis un tā raksturojums pēc došām (1. lekcija)

Doša – Vata

Ādas tips: sausa.


Elements: gaiss, ēteris.


Dzīvības spēks: prāna.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Cilvēks, viņa ķermenis un tā raksturojums pēc došām (2. lekcija)

  Doša – Pita

 

Ādas tips: jūtīga.


Elements: uguns un ūdens.


Dzīvības spēks: tedžas.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Cilvēks, viņa ķermenis un tā raksturojums pēc došām (3. lekcija)

 Doša – Kapha

 

Ādas tips: taukaina.


Elements: zeme, ūdens.


Dzīvības spēks: odžas.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Par to kādam jābūt ēdienam

Lai pilnībā saprastu, ko Bhagavadgītas autori ir domājuši, runājot par svētīgu uzturu, paanalizēsim kādu teikumu: „Tas ir sulīgs, taukiem bagāts, derīgs un garšīgs (sirdij tīkams) uzturs.” Ājurvēdā ar vārdu „sulīgs” asociējas nedaudz citas lietas, kā to pierasts domāt eiropietim.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Gunas un produkti

Visus cilvēka organismā notiekošos procesus vada un kontrolē galvas smadzenes, kas ir augstākais centrs. Šim apgalvojums piekrīt gan psihosomātikas speciālisti, gan vairākums ezotērisko skolu pārstāvji. Patoloģiskos procesus organismā tieši izraisa patoloģiskie procesi mūsu apziņā.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Ajūrvēda izdala sešas garšas (1. lekcija)

• Salda – saldu augļu, cukura, medus garša. Saldi ir arī daži dārzeņi un piena produkti.
• Skāba – citrona, daudzu ogu, skābeņu garša. Tā dominē kefīrā, biezpienā un krējumā.
• Sāļa – tikai minerāliem (parastais un jūras sāls), kā arī jūras augiem.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Svētīgs uzturs pagarina mūžu. Kāpēc? (1. lekcija)

Saskaņā ar vispārējām vēdiskajām un arī Bhagavadgītā izteiktajām atziņām cilvēka dzīves ilgums ir atkarīgs no viņa rīcības iepriekšējos iemiesojumos. Tāpēc var uzskatīt, ka to gadu skaits, kurus viņš šoreiz aizvadīs šajā pasaulē, ir iepriekš noteikts. Tādā gadījumā it kā nav jēgas runāt par mūža pagarināšanu.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Svētīgs uzturs attīra apziņu. Kāpēc? (2. lekcija)

Lai saprastu, kāpēc svētīgs uzturs attīra apziņu, jānoskaidro, ko nozīmē „piesārņota apziņa”. Jautājums ir par to, no kā apziņa jāattīra. Skaidrs no kā jāattīra zobi vai drēbes, bet kā ir apziņu?

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Svētīgs uzturs dod spēku. Kāpēc? (3. lekcija)

Satva, rādžass un tamass ir materiālās pasaules gunas. Bet vēl ir arī garīgā pasaule, kas ir daudz smalkāka, un tieši šī smalkā pasaule vada gunu darbību. Tā, tāpat kā visi materiālās pasules līmeņi, dod jums dzīvei nepieciešamo enerģiju.

Lasīt tālāk ...

ĀJURVĒDA: Svētīgs uzturs uzlabo veselību. Kāpēc? (4. lekcija)

Ajurvēdiskā izpratne par veselību būtiski atšķiras no Rietumos vispārpieņemtās izpratnes. Rietumu ļaudīm veselība ir stāvoklis, kad cilvēks neslimo. Taču ir fiziskā un garīgā veselība. Ājurvēda māca, ka veselība ir pozitīva, apzināta un mērķtiecīga eksistēšana.

Lasīt tālāk ...