Nora DeGold. Kālab plosa vientulības sajūta? Kā no tās atbrīvoties?

Nora DeGold BRIVIBA NO SISTEMAS 300Jā, vientulības sajūta tiešām ir baisa. Kad tā sagrābj, košās, skaistās pasaules krāsas pazūd un to vietā vientulība sāk ķēmoties visā savā godībā. Viss izskatās nepatīkams un nomācošs.

Tici man, ar vientulības sajūtu dzīvē nekur tālu nevar tikt nevienā pašā dzīves jautājumā! Kad vientulība valda pār Tevi, Tu nevaldi ne pār sevi, ne pār savu dzīvi.
Vientulības sajūta precīzi raksturo tavas attiecības ar Visumu jeb augstākajiem spēkiem, parādot to, cik īstenībā tās ir tuvas, ciešas un patiesas. Cilvēku prātos ir iesēts, ka vientulības sajūta dzimst no tā, ka nav normālu attiecību ar līdzcilvēkiem, ka nav neviena, ar ko būt īpaši tuvās attiecībās. Taču patiesībā vientulības sajūta rodas no kaut kā pavisam cita – no tā, ka cilvēks vairs nejūt saikni ar Visumu un Tumsas spēkiem. Atceries, ka pats Visums ir Tumsas spēki. Visums ir piķa melna, mūžīga tumsa, kas izdaiļota ar spožām zvaigznēm, galaktikām utt.
Enerģētiskajā līmenī katram cilvēkam ir saikne jeb saite ar Visumu. Ja šī saite pārplīst, cilvēks sāk justies viens un nekam nevajadzīgs. Tiklīdz cilvēkam izdodas saiti atkal atjaunot, tad pat atrodoties tuksneša vidū, tālu prom no visiem, cilvēks nejūtas vientuļi. Droši vien gribi zināt, kālab tā saite ar Visumu regulāri pārplīst? Atceries, ka Tu dzīvo sistēmā, kas Visumā ir neveselīgs, parazītisks veidojums. Tieši šī sistēma caur neskaitāmām tehnikām un paņēmieniem to vien dara, kā plēš šo saiti ar Visumu. Tiklīdz cilvēkam ir izdevies saiti atjaunot, sistēma atkal to saplēš, jo zaudējot saikni ar Visumu, cilvēks savienojas ar sistēmu, kura tad var manipulēt un rīkoties ar cilvēku, kā vien tai tīk. Kamēr cilvēkam ir saite ar Visumu, sistēma ir bezspēcīga un nevar cilvēku pakļaut un vadīt.
Visums palīdz un dod informāciju, kā jādzīvo, lai visos dzīves jautājumos apietu sistēmu. Manuprāt sistēma nav nekas labs. Cilvēks tās ietvaros nav nekas vairāk, kā nenozīmīga skrūvīte, kurai ir liegta brīvība un gara lidojums. Jā, sistēmā var taisīt karjeru. Jo augstākā amatā būsi, jo ērtāka un labāka būs sadzīve, taču nekad neiegūsi brīvību un tādu dzīvesveidu, kur pats esi sev kungs un saimnieks, kur caurām dienām vari darīt ko gribi, “laist muļķi”, pa vieglo vairot savu naudu un materiālo bagātību.
Nu ko, laiks uzzināt, kā var atbrīvoties no sistēmas! Tātad, vispirms ir jāizdara izvēle no visas sirds iet roku rokā ar Visumu jeb Tumsas spēkiem. Zināšanai - ja vēlies īpašu Visuma palīdzību, sāc valkāt melnās drēbes. Ja esi melnā no matu galiņiem līdz papēžiem, sistēma līdz galam netiek klāt un Tu nepazaudē kontroli pār notiekošo. Un vēl dienu un nakti lukturī dedzini melnu sveci, bet tās tuvumā turi manu fotogrāfiju un manus spēka vārdus, kuri uz to brīdi ir aktuāli. 21 dienu pēc kārtas pie melnās sveces 6 reizes nolasi sekojošus manus spēka vārdus:

ES ATSAKOS BŪT VERGS ESOŠAJAI PASAULES SISTĒMAI!
ES ESMU ATVIENOTA/ATVIENOTS NO SISTĒMAS UZ MŪŽĪGIEM LAIKIEM!
SISTĒMA DARBOJAS MANĀ LABĀ, JO TAGAD ES VADU UN IETEKMĒJU ŠO SISTĒMU!
NU SISTĒMA IR MANIS SAVIENOTA AR TUMSAS PASAULI JEB VISUMU, UN TAGAD MŪŽĪGI MŪŽOS VISU VADA UN VADĪS PATI TUMSAS PASAULE!
MAN NAV BAIL NO SISTĒMAS KALPIEM, JO NO ŠĪS DIENAS VISI ŠIE CILVĒKI IR MANI PADOTIE, KAS STRĀDĀ MANĀ LABĀ UN MANĀS INTERESĒS, BET VECIE SISTĒMAS VADĪTĀJI IR NOLĀDĒTI UN SPRĀGST KĀ MUŠAS!

LEJUPIELĀDĒ ATTĒLU UZ SAVU DATORU: 

Nora DeGold BRIVIBA NO SISTEMAS 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold