Nora DeGold. Lielākā cilvēku kļūda ceļā uz naudas iegūšanu, veselības atgūšanu, savas dzīves sakārtošanu, utt.

Nora DeGold transformacija 300Mēs katrs gribam kaut ko iegūt no šīs dzīves, kaut ko sakārtot, atgūt, pilnveidot utt. Tas ir tikai normāli un dabiski, ka vēlamies harmonisku un labu dzīvi, tālab apzināmies, ka kaut kas ir jādara, lai to iegūtu. Bet manu mīļo lasītāj! Kamēr atsauksies uz citiem autoriem, skolotājiem, autoritātēm utt., nekur tālu netiksi! Tālab beidz fanot par citiem, sāc fanot par sevi! Beidz ieklausīties citos, sāc klausīties sevī, lai uzzinātu, ko darīt, lai kļūtu bagāts, atgūtu veselību utt. Lieta tāda, ka katrs esam unikāla personība un tālab tas, kas der citiem, nekad pilnībā nevar derēt Tev. Šeit ir atbilde, kālab noteiktos jautājumos nekādi nevari izkustēties no savas dzīves sastinguma.
Ir jāsāk ieklausīties sevī, ir jāsāk ieklausīties Tumsas pasaulē! Kad sāksi to darīt, Tu beidzot sāksi sevī dzirdēt balsi, kura Tevi instruēs un pateiks priekšā pilnīgi visu, kas Tev jādara, lai iegūtu visu, kas Tev vajadzīgs. Galvenais ir panākt, lai Tu sāc dzirdēt sevī balsi. Kad tas ir noticis vai notiek, Tu esi uz pareizā ceļa. Taču balss Tevī atskanēs tikai tad, kad beigsi fanot par citiem, kad beigsi ieklausīties citos. Tālab jau nedzirdi tumsas pasaules balsi, ka esi aizņemts ar citu cilvēku domām un visu iespējamo, bet tikai ne ar sevi.
Ja gadījumā esi cilvēks, kurš jau dzird sevī balsi vai balsis, ir pēdējais laiks uzticēties un sekot tai! Arī es gadiem ilgi dzirdu sevī balsis. Kad ieklausījos tajās un sāku tām sekot, piedzīvoju savus labākos, spēcīgākos dzīves gadus. Tiklīdz sāku ignorēt balsi, kura zina visu, un klausījos citos cilvēkos, katru reizi nogāju no sava īstā, pareizā dzīves ceļa un sāku iet pa dzīves neceļiem. Viss, ko esmu dzīvē piedzīvojusi, ieguvusi un sasniegusi, ir nopelns tikai Tumsas pasaules balsij, ko dzirdēju sevī. Tici man, sistēmas skolu uzdevums ir gatavot nākamos sistēmas kalpus, nevis brīvos cilvēkus brīvai dzīvei un dzīves baudīšanai! Ja vēlies īpašu dzīvi, tad saproti, ka vispār nezini, kā to īpašo dabūt gatavu, jo gadiem ilgi ir mācīts un iemācīts viens liels NEKAS.
Pa lielam vispār nav jāmācās, jo Tumsas pasaule visu pasaka priekšā. Atliek tikai viņai pateikt, ko dzīvē vēlies sasniegt un piedzīvot, kā viņas balss sāk teikt priekšā, kā to visu dabūt gatavu. Bet pats interesantākais ir tas, ka visi šie norādījumi nostrādā vienmēr!
Un vēl. Ja vēlies arī sevī sākt dzirdēt Tumsas pasaules balsi un saņemt šīs pasaules instrukcijas un palīdzību, savā sirdī ir jāizdara izvēle pieņemt šo pasauli kā savējo. To neizdarot, visu dzīvi paliksi tikai tajā attīstības līmenī, kurā apbrīno citus un liek lietā citu receptes, kuras pašam nav noderīgas un nestrādā. Kamēr tā būs, līdz savām receptēm un dzīves formulām nebūs iespējams tikt!

Nora DeGold transformacija 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold