Nora DeGold. Ko vislabāk darīt attiecībā uz saviem ienaidniekiem? Ignorēt vai enerģētiski iznīcināt?

Nora DeGold ienaidnieku nave 300Tāda nu reiz ir šī dīvainā pasaule, kurā ir gandrīz neiespējami nodzīvot dzīvi, neiegūstot vienu vai vairākus ienaidniekus.

Ja tā ņem, tad kas ir tavi vecie labie skauģi? Jā, patiesībā arī viņi ir tavi ienaidnieki, tikai ne tie bīstamākie, jo neko citu neprot, kā visu bojāt ar savas skaudības spēku. Skauģu ierocis ir skaudība, kuru tie liek lietā kā nu māk.
Taču nopietno ienaidnieku darbības neaprobežojas tikai ar skaudību. Viņi vērpj reālas intrigas, kuras spēj radīt milzīgāko postu. Tas viss ir vairāk kā nopietni, tāpēc ignorēt ienaidniekus ir ne tikai muļķīgi vai vieglprātīgi, bet arī bīstami. Ja tādi radušies, tad viņi ir jāiznīcina kā kaitēkļi dārzā. Jā, Tu vari ignorēt šo faktu un nelikties ne zinis, taču kaitēkļi ir rijīgi un ātri vien spēj iznīcināt visu tavu darbu un gaidāmo ražu. Ja reiz uzradušies, paši viņi dārzu nepametīs, tikai ar katru dienu redzamākas būs viņu darbības postošās sekas. Tālab rūpīgi seko līdzi notiekošajam savā dārzā jeb dzīvē un neļauj kaitēkļiem izplatīties! Tad tavs dzīves dārzs spēs plaukt un zaļot.
Viss ir tavās rokās, tālab bez citām aktivitātēm neaizmirsti piestrādāt arī savu ienaidnieku virzienā. Nereti enerģētiskā iznīcināšana ir vienīgais iespējamais ceļš, kā apturēt un neitralizēt ienaidnieku, jo nekā citādi ar viņu cīnīties un uzvarēt nav iespējams. Bet tici man, nav nekā efektīvāka par enerģētisko plānu! Tieši enerģētiskajā līmenī sākas viss, kas pēc tam notiek mūsu dzīvēs. Tiklīdz enerģētiski kaut ko sabojāsi saviem ienaidniekiem, viņu enerģijas sāks plūst greizi un tam līdzi sāks grūt arī viņu spējas un varenība. Pati dzīve viņus burtiski nonesīs un sagraus uz mūžīgiem laikiem. Tālab liec lietā manas metodes, un atceries – ar katru nelieti, kuru enerģētiski nokausi, Tu dosi iespēju atviegloti uzelpot arī neskaitāmiem citiem cilvēkiem šajā pasaulē, jo katrs tavs ienaidnieks ir darījis pāri ne tikai Tev, bet arī citiem. Tā ir viņu daba un patiesā būtība, tālab viņi to vien dara, kā bojā dzīvi cilvēkiem, kurus satiek savā ceļā.

Nora DeGold ienaidnieku nave 2000

(Foto, teksts ir mākslas projekta Art for progress melnraksts, tas viss ir māksla!)

Ar cieņu,
Nora DeGold