Nora DeGold. Vai gadījumā neesi iesprostota robežās, kuras ierobežo naudu, attiecības, dzīvi utt.?

Nora DeGold robezu sagrausana 300Ja godīgi, manu mīļo lasītāj, šajā pasaulē patiesi brīvu cilvēku ir ļoti maz. Vairums no mums ir ierobežoti ar ļoti stingrām robežām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas svarīgs ir jāzina par naidu un mīlestību?

Nora DeGold NAIDS MILESTIBA 300Jā, patiesībā naids un mīlestība ir vienas monētas divas puses. Ja šajā pasaulē mīlestība tiek slavēta un daudzināta, tad naids tiek noliegts un nicināts, jo tas tiek uzskatīts par kaut ko sliktu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai ļauno vajag atdarīt? Ja jā, tad kā pareizāk būtu to darīt?

Nora DeGold NNNNNp 300Jā, tāda nu reiz ir dzīve, ka agrāk vai vēlāk kāds vai kādi mums nodara ļaunu. Nereti tas pat kļūst par nebeidzamo stāstu, jo daži ir tā pārņemti vai iegājuši azartā, ka to vien zin, kā darīt otram ļaunu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā atbrīvot savu sirdi no sāpēm?

Nora DeGold ddffgggg 300Tava sirds jau nesāp tāpat vien, tai kāds ir nodarījis vai vēl joprojām dara pāri. Un nedzīvo ilūzijās, ka tavs sāpinātājs to ir darījis neapzināti vai netīšām.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Vai Tev ir jārēķinās ar līdzcilvēkiem?

Nora DeGold DDDGGHHJJ 300Šajā pasaulē nākas rēķināties ar tik daudzām lietām un tik daudziem cilvēkiem, ka brīžiem to visu pat nav iespējams izpildīt!

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kas ir viens no lielākajiem un bīstamākajiem tavu sapņu un dzīves sagrāvējiem?

Nora DeGold sapniii 3000Kuram gan negribas realizēt sevi un dzīves laikā piepildīt kaut daļu no saviem sapņiem, nevis tikai eksistēt, nodzīvojot pelēku, pilnībā nosacītu un prognozējamu dzīvi?

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab dzīvē ir lietas, kuras nekādi nemainās, pat ja pie tām strādājām?

Nora DeGold PIGGLLLZZ 300Jā, lai kā mēs censtos, dzīvē ir lietas, kuras nekādi neizdodas mainīt, turklāt tas var vilkties gadiem ilgi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab labas ieceres dažreiz pilnībā izgāžas?

Nora DeGold ARRRSSSSPPOO 300Jā, dažreiz mums ir padomā kas ļoti labs, turklāt viss norāda uz to, ka iecerētais drīz vien izdosies, taču pēkšņi rodas kādi neparedzēti šķēršļi un iecerētais izjūk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Īpašība, kas padara dzīvi pilnvērtīgu un izdevušos

Nora DeGold hhhhhhjjjjjj 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par manuprāt vienu no vissvarīgākajām īpašībām, kas sevī visu laiku ir jāattīsta un jāpilnveido.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko dzīve grib panākt, Tev visu laiku piedāvājot vienu un to pašu?

Nora DeGold ARGGGLLLVV 300Jā, manu mīļo lasītāj, nereti pati dzīve mums uzstājīgi kaut ko piedāvā, taču mēs visu laiku atsakāmies, jo šķiet, ka tas mums nenāks par labu vai vispār nav vajadzīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Cik brīvi mēs esam šajā pasaulē un ko varam darīt, lai nekaitētu sev?

Nora DeGold MISSSTTGGRR 300Es domāju, ka Tev, tāpat kā man, ļoti bieži ir bijuši brīži, kad Tu vienkārši smoc tajos nebeidzamajos cilvēku sarakstītajos likumos, aizliegumos, morālē, pienākumos utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā zināt, kad esi gatavs un vai ir pienācis īstais laiks rīkoties?

Nora DeGold GATAAAAA 300Jā, šis ir ļoti svarīgs jautājums, kas mēdz nodarbināt daudzus. Ikvienam cilvēkam ir kaut kādas idejas, mērķi un sapņi, kurus gribas realizēt, taču bieži vien nav pārliecības, vai pienācis īstais laiks, vai cilvēks pats tam ir gatavs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab dažreiz mūsu plāni izgāžas? Kas pie vainas un kā to novērst?

plaaniii 300Katram no mums ir kāds mērķis, plāni un ieceres, ko ļoti gribas realizēt, tālab ir tik patīkami, ja viss notiek pēc plāna un tieši tā, kā bija iecerēts.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Priekšnoteikums, kas ļoti ātri izmaina dzīvi pēc cilvēka paša gribas

Nora DeGold SSUZUZKKRR 300Jā, manu mīļo lasītāj, dzīve ir dzīve. Viss būtu bezgala skaisti un jauki, ja kādos noteiktos dzīves jautājumos mēs, tēlaini izsakoties, nebūtu iestiguši kā akačos.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā vienmēr izdarīt pareizo izvēli?

Nora DeGold ZZXXXGG 300Visa cilvēka dzīve sastāv no vairāk vai mazāk svarīgām izvēlēm, bet ik pa laikam ir jāizdara arī kārtējā nopietnā izvēle - uz kuru pusi doties, ar ko palikt kopā, no kā atvadīties uz visiem laikiem utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas padarīs tavu dzīvi tādu, kādu Tu gribi patiesībā

Nora DeGold ARRLLPPMMSSS 300Agrā bērnībā vecāki ir mūsu autoritāte un mēs akli ticam visam, ko viņi stāsta un mums māca. Bērna audzināšana jau nav tikai rūpes par bērna apģērbu un ēdienu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela dzīves patiesība, kura Tevi vienmēr pasargās no paša ļaunākā

Nora DeGold ARRRLLLCCC 300Mēs visi esam tikai cilvēki ar savām vājībām, bet viena no tām ir īpaši nejauka.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, ja kādā jautājumā no vienas puses gribas darboties, bet no otras puses - nē?

Nora DeGold ARRGGKKL 300Jā, manu mīļo lasītāj, saistībā ar kādu situāciju jeb notikumu nereti dzīvē nonākam tādā dīvainā situācijā – no vienas puses mēs zinām, kas ir jādara un pat gribas to darīt, taču no otras puses kaut kas tomēr to neļauj.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ticības sev spēka noslēpums

Nora DeGold MMMKKKTT 300Manu mīļo lasītāj! Varbūt šajā rakstā neko īpaši jaunu Tev nepateikšu, taču uztver to kā zīmi sev un nelielu atgādinājumu, ko nevajadzētu aizmirst.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab ir svarīgi attīstīt spēju mīlēt cilvēkus? Kā to praktiski izdarīt?

Nora DeGold MMSIDGG 300Jā, manu mīļo lasītāj, šajā pasaulē ir svarīgi ne tikai mīlēt sevi, bet arī citus.

Lasīt tālāk ...