Nora DeGold. Kālab labas ieceres dažreiz pilnībā izgāžas?

Nora DeGold ARRRSSSSPPOO 300Jā, dažreiz mums ir padomā kas ļoti labs, turklāt viss norāda uz to, ka iecerētais drīz vien izdosies, taču pēkšņi rodas kādi neparedzēti šķēršļi un iecerētais izjūk.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Īpašība, kas padara dzīvi pilnvērtīgu un izdevušos

Nora DeGold hhhhhhjjjjjj 300Šoreiz, manu mīļo lasītāj, parunāsim par manuprāt vienu no vissvarīgākajām īpašībām, kas sevī visu laiku ir jāattīsta un jāpilnveido.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko dzīve grib panākt, Tev visu laiku piedāvājot vienu un to pašu?

Nora DeGold ARGGGLLLVV 300Jā, manu mīļo lasītāj, nereti pati dzīve mums uzstājīgi kaut ko piedāvā, taču mēs visu laiku atsakāmies, jo šķiet, ka tas mums nenāks par labu vai vispār nav vajadzīgs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Cik brīvi mēs esam šajā pasaulē un ko varam darīt, lai nekaitētu sev?

Nora DeGold MISSSTTGGRR 300Es domāju, ka Tev, tāpat kā man, ļoti bieži ir bijuši brīži, kad Tu vienkārši smoc tajos nebeidzamajos cilvēku sarakstītajos likumos, aizliegumos, morālē, pienākumos utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā zināt, kad esi gatavs un vai ir pienācis īstais laiks rīkoties?

Nora DeGold GATAAAAA 300Jā, šis ir ļoti svarīgs jautājums, kas mēdz nodarbināt daudzus. Ikvienam cilvēkam ir kaut kādas idejas, mērķi un sapņi, kurus gribas realizēt, taču bieži vien nav pārliecības, vai pienācis īstais laiks, vai cilvēks pats tam ir gatavs.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab dažreiz mūsu plāni izgāžas? Kas pie vainas un kā to novērst?

plaaniii 300Katram no mums ir kāds mērķis, plāni un ieceres, ko ļoti gribas realizēt, tālab ir tik patīkami, ja viss notiek pēc plāna un tieši tā, kā bija iecerēts.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Priekšnoteikums, kas ļoti ātri izmaina dzīvi pēc cilvēka paša gribas

Nora DeGold SSUZUZKKRR 300Jā, manu mīļo lasītāj, dzīve ir dzīve. Viss būtu bezgala skaisti un jauki, ja kādos noteiktos dzīves jautājumos mēs, tēlaini izsakoties, nebūtu iestiguši kā akačos.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kā vienmēr izdarīt pareizo izvēli?

Nora DeGold ZZXXXGG 300Visa cilvēka dzīve sastāv no vairāk vai mazāk svarīgām izvēlēm, bet ik pa laikam ir jāizdara arī kārtējā nopietnā izvēle - uz kuru pusi doties, ar ko palikt kopā, no kā atvadīties uz visiem laikiem utt.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas padarīs tavu dzīvi tādu, kādu Tu gribi patiesībā

Nora DeGold ARRLLPPMMSSS 300Agrā bērnībā vecāki ir mūsu autoritāte un mēs akli ticam visam, ko viņi stāsta un mums māca. Bērna audzināšana jau nav tikai rūpes par bērna apģērbu un ēdienu.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliela dzīves patiesība, kura Tevi vienmēr pasargās no paša ļaunākā

Nora DeGold ARRRLLLCCC 300Mēs visi esam tikai cilvēki ar savām vājībām, bet viena no tām ir īpaši nejauka.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, ja kādā jautājumā no vienas puses gribas darboties, bet no otras puses - nē?

Nora DeGold ARRGGKKL 300Jā, manu mīļo lasītāj, saistībā ar kādu situāciju jeb notikumu nereti dzīvē nonākam tādā dīvainā situācijā – no vienas puses mēs zinām, kas ir jādara un pat gribas to darīt, taču no otras puses kaut kas tomēr to neļauj.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ticības sev spēka noslēpums

Nora DeGold MMMKKKTT 300Manu mīļo lasītāj! Varbūt šajā rakstā neko īpaši jaunu Tev nepateikšu, taču uztver to kā zīmi sev un nelielu atgādinājumu, ko nevajadzētu aizmirst.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Kālab ir svarīgi attīstīt spēju mīlēt cilvēkus? Kā to praktiski izdarīt?

Nora DeGold MMSIDGG 300Jā, manu mīļo lasītāj, šajā pasaulē ir svarīgi ne tikai mīlēt sevi, bet arī citus.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Neliels padoms, kas palīdzēs uzlabot dzīves līmeni

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKU 300Jā, mēs katrs gribam aizvien labāku un skaistāku dzīvi gan garīgi, gan materiāli.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Spēka vārdi, kas atslēdz sirdi mīlestībai

atsssssss 300Dzīve kļūst patiesi skaista un īpaša tikai tad, kad sākam to mīlēt. Mēs kļūstam par īpašām personībām un kļūstam cilvēcīgi tajā dienā, kad no visas sirds sākam mīlēt sevi.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Cik svarīga ir mīlestība? Kā beidzot sākt mīlēt?

Nora DeGold PIEEZZZKK 300Nu ko, manu mīļo lasītāj, atkal pieskarsimies vecai labajai mīlestības tēmai, jo mīlestība šajā pasaulē ir vairāk kā svarīga. Tieši ar to viss arī sākas un tur, kur valda īsta mīlestība, viss iet kā no rokas.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas Tevi padarīs neuzvaramu cīņā ar ļaunajiem cilvēkiem un nešķīsto spēku

Nora DeGold PIE ZS 300Šajā pasaulē ir radītas dažādas sociālās vērtības un tā saucamās vispārpieņemtās normas, taču dzīves realitāte ir tāda, ka tajās savas korekcijas ir veikuši ļaunie cilvēki, kuri kalpo nešķīstajam spēkam.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Padoms, kas palīdzēs atbrīvoties no dzīves grūtībām

Nora DeGold PDDDD 300Tāda, manu mīļo lasītāj, nu reiz ir dzīve, ka ik pa laikam kādā dzīves sfērā (vai sfērās) mūs piemeklē grūtības.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Spēcīgs padoms, kā nekļūt par ļauno cilvēku upuri un laikus tos atpazīt?

NDG UP 300Jā, cik gan skaista būtu šī pasaule, ja tajā dzīvotu tikai labie ļaudis, taču mums ir jārēķinās ar to, ka tā gluži šeit nav.

Lasīt tālāk ...

Nora DeGold. Ko darīt, ja Tev dzīvē uzbrūk ļauni cilvēki un šķiet, ka tie gūst pārsvaru?

PLAVINAA 300Jā, manu mīļo lasītāj, dzīvojam mazliet dīvainā pasaulē, kurā arī labajiem cilvēkiem ir gadījies piedzīvot pret sevi vērstas darbības no ļauno cilvēku puses, kuri vērpj vienu sazvērestību pēc otras un dara tādas nelietības, ka šķiet pasaulei tūlīt pienāks gals un tēlaini runājot, nelieši būs aprakuši dziļā bedrē.

Lasīt tālāk ...